Urodzeni 15 września

Urodzeni 15 września mają gwałtowny i porywczy charakter. Są również pełni zapału i chęci do pracy, oraz niesienia pomocy innym.

Osobowość takiego człowieka jest dość zmienna, a zarazem wyjątkowa. Interesuje się wszelkimi nowinkami, a przede wszystkim tym, co zawiera w sobie odrobinę romantyzmu, niezwykłości, oraz szczyptę niebezpieczeństwa. Jest to niezwykle wrażliwa osoba, przyciąga ją wszystko co nowe i sensacyjne.

Często ludzie ci żyją we własnym świecie pełnym iluzji i marzeń. Zdarza im się nie liczyć z poglądami i wymaganiami otaczającego ich środowiska. Mimo to, myślą o swojej przyszłości i to tej odległej, dlatego zazwyczaj nie są rozumiani we współczesnym świecie i należycie ocenieni. To zwolennicy dalekich podróży, zwłaszcza zagranicznych, lubią sporty wodne i wszystko co jest związane z wodą. Dzięki tej fascynacji mogą zbić całkiem pokaźny majątek.

Zalety:

Dzięki temu, że są to osoby posiadające dużo zdrowego rozsądku i potrafiące logicznie myśleć, potrafią zarządzać wielkimi przedsiębiorstwami na dużą skalę, pracować dla dobra społeczeństwa i przejmować odpowiedzialność za trudną i ciężką pracę.

Mimo swego zaangażowania w pracę dla dobra ogółu, nie zawsze otrzymują jednak należyte wynagrodzenie, często ich praca jest niedoceniona.

Pasją tych osób jest medycyna, lubią czytać książki związane z leczeniem i co chwila wydaje im się, że cierpią na szereg chorób, które okazują się być urojeniami. Nagminnie chodzą do lekarza, wynajdując coraz nowsze symptomy chorobowe u siebie.

Do czego powinni dążyć?

Do przezwyciężenia swego materializmu i nadmiernego przywiązania do pieniędzy, jeśli im się to uda, to wówczas są w stanie zdziałać wiele dobrego. Jeśli uda się im także opanować nadmierny krytycyzm i drobiazgowość, która czyni ich niemiłymi dla innych, wówczas mogą zajść bardzo wysoko.

Ty też masz urodziny właśnie 15 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉