Urodzeni 16 września

Urodzeni 16 września, to osoby często są zamknięte w sobie. Nie należą do osób zbytnio towarzyskich.

Osoba taka lubi wydawać rozkazy i chętnie innych popędza do pracy. Natomiast sama, niezbyt chętnie podejmuje wysiłek i często z tego powodu ma wielu wrogów. W życiu czeka na nią wiele zmian. Ciągle też zawiera nowe znajomości i przyjaźnie, gdyż stare się wykruszają. Jest niezwykle pomysłowa, jeśli chodzi o robienie interesów. Nie należy też do osób, które boją się ryzykować. Zawsze potrafi wykorzystać nadarzające się sytuacje, co w efekcie końcowym jej się zwraca.

Ciągle dąży do poprawienia swojego statusu materialnego i życiowego. Jest człowiekiem dość skromnym, stałym i opanowanym, jednak niezbyt towarzyskim. Często postrzegana jest przez otoczenie jako odludek.

Zalety tych osób:

Z pewnością to osoby elokwentne, sprytne, posiadające zamiłowanie do muzyki i sztuki. Jeśli uda im się z kimś zaprzyjaźnić, to będą wiernym i niezwykle pomocnym przyjacielem.

W miłości nie udaje im się zaznać szczęścia, większość tych związków się rozpada. Pocieszenie znajdują wówczas w pracy, której poświęcają się bez granic. Jeżeli jednak uda im się stworzyć związek, wówczas bardzo troszczą się o swoje małżeństwo i dzieci.

Wyróżnia ich wewnętrzne poczucie czystości, co sprawia, że pogardzają tym co prostackie, niskie i zepsute.

Zdrowie tych osób:

Jeśli chodzi o ich zdrowie, to najczęściej sami są sprawcami swych chorób i sami potrafią się z nich wyleczyć.

Co im grozi?

Zwykle grozi im uwikłanie się w sytuacje z których nie będą potrafili wyjść. Także zła ocena sytuacji spowoduje natłok kłopotów. Jeśli nie będą uważać, to mogą również rozstać się ze swoją rodziną lub zostać zmuszonymi do wyemigrowania.

Ty też masz urodziny właśnie 16 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉