Urodzeni 17 września

Urodzeni 17 września do większości spraw są nastawieni krytycznie, dlatego niezwykle trudno jest taką osobę zadowolić byle czym.

Osoba urodzona w tym dniu lubi dyscyplinę wojskową i często toruje sobie drogę w życiu przy użyciu siły. Trzeba przyznać, że udaje się to jej, a to ze względu na jej przebojowy temperament i zdolności wykonawcze. Przez to, że jest także osobą nieustępliwą, potrafi wśród swoich znajomych wprowadzić zamęt i doprowadzić tym samym, do licznych wśród nich, nieporozumień.

Jest to osoba zamknięta w sobie, jednak bardzo wrażliwa, a przy tym trochę nerwowa. Wśród znajomych nigdy się nie uzewnętrznia, wszystkie żale trzyma w sobie, tak więc otoczenie nie jest w stanie ani jej zrozumieć, ani też jej pomóc. Przebiegła i interesowna, zanim zacznie działać musi wszystko dokładnie wpierw przeanalizować, rzadko podejmuje działania pod wpływem impulsu.

Pomimo to, jest to człowiek niezmiernie kochliwy i subtelny, niezmiernie wysoko ceni sobie piękno fizyczne i zmysłowe.

Wady osób urodzonych 17 września:

Największą wadą tych ludzi jest mieszanie się w cudze sprawy, chęć panowania nad innymi, krytykowanie wad ludzkich i popełnianych przez nich pomyłek.

Odczuwa respekt i szacunek do osób dobrze sytuowanych, zamożnych i wysoko postawionych, przejawiając przy tym fałszywą dumę i niezdrowe ambicje. Czci pieniądze dla nich samych, a nie dlatego, iż można dzięki nim żyć na wysokim poziomie. Wady te odnoszą się do osób, które w życiu nie osiągnęły zbyt wiele.

Natomiast osoby wykształcone i ambitne potrafią przezwyciężać trudności życiowe i zawsze mają powodzenie. W życiu są w stanie wiele osiągnąć.

Ty też masz urodziny właśnie 17 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉