Urodzeni 19 września

Urodzony 19 września jest człowiekiem odpowiedzialnym, mądrym i rzeczowym. Należy również do ludzi bardzo patriotycznych, którym zależy na swoim kraju.

Osoba taka jest szczera, bezpośrednia, uczciwa i sprawiedliwa, zawsze życzliwie odnosi się do innych. Jest przy tym ambitna i zdolna. Trzeba jej przyznać, że posiada niezwykłe szczęście do prowadzenia interesów, mimo, iż podchodzi do nich intuicyjnie. Zawsze pragnie służyć pomocą nie tylko swojemu krajowi, ale także ludziom.

Jest to osoba pracowita, a przy tym praktyczna w działaniu, bardzo dobrze orientuje się w sytuacjach życiowych, czym zwraca na siebie uwagę otoczenia. Najlepiej pracuje jej się w samotności, w zaciszu swojego gabinetu, hałas ją rozprasza.

Wady:

Jej wielką wadą jest to, że potrafi krytykować innych, jednak nie lubi, gdy sama jest poddawana krytyce.

Inną jej wadą jest lekkomyślność, która może narazić ją na dość znaczne straty.  Również z powodu swej nadmiernej bierności może stać się ofiarą ludzi bardziej aktywnych i przebiegłych.

Do czego powinna dążyć?

Z pewnością powinna starać się kształcić, gdyż to pomoże jej uniknąć zbytniej powierzchowności w swym działaniu.

Ogólnie, jest to człowiek szczęśliwy, który nie może narzekać na pecha w życiu. Czeka go spokojne życie w zaciszu kochającej rodziny. Jeśli będzie stabilny życiowo, wówczas choroby będą go omijały z daleka. Jeżeli jednak będzie przebywał w otoczeniu, które będzie go denerwowało, to wtedy jego zbytnia drażliwość może wywołać problemy z trawieniem.

Kobieta z 19 września:

Kobieta urodzona dzisiaj posiada zdolności artystyczne, potrafi przepięknie dziergać na drutach lub szydełku, oraz ma dobry gust.

Jak wychować dziecko?

Najlepiej byłoby, aby uwagę tych dzieci kierować na pozytywne aspekty życia, wskazywać zalety u ludzi, rozwijać poczucie piękna i dobra.

Ty też masz urodziny właśnie 19 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉