Urodzeni 20 września

Urodzeni 20 września mają nieco egoistycznie podejście do życia. Mimo to, zależy im na idealnie prowadzonym życiu. 

Ludzi ci są zapatrzeni w siebie i próbują skupić uwagę na swojej osobie, co w efekcie przeradza się w egoizm. Z natury są niezwykle krytyczni, ale za to obdarzeni zdolnościami analitycznymi i praktycznymi. Dzięki temu, iż nie wierzą innym i zawsze patrzą krytycznie na każdą sprawę, w większości dochodzą do prawdy i nic, ani nikt nie jest w stanie ich okłamać.

Należą do osób niezwykle starannych, troskliwych, a przy tym inteligentnych, dlatego bez większego problemu rozróżniają dobro od zła. Zazwyczaj nie dają się poznać bliżej, gdyż są zamknięci w sobie i rzadko ujawniają swe prawdziwe wnętrze. Wszechstronnie uzdolnieni, pracowici, ceniący prawdę, potrafią przejmować się wysokimi ideałami. Nie są to osoby podchodzące do życia beztrosko, są raczej poważni i interesują się nauką. Pomimo tego potrafią być przyjacielscy i towarzyscy. W swym życiu mają wielu przyjaciół i bardzo liczną rodzinę.

Wady:

Niektóre z tych osób posiadają ograniczone predyspozycje, przez to niepotrzebnie koncentrują się na szczegółach, zapominając o całości. Poprzez ciągłą krytykę nie są lubiani przez otoczenie i nie potrafią zbyt wiele osiągnąć.

Do czego powinni dążyć?

Osoby te powinny dążyć do rozwinięcia w sobie życzliwości i sympatii, i to zarówno do najbliższych, jak i do obcych ludzi, oraz nie traktować ich pretensjonalnie. Także powinni większość spraw traktować bardziej ogólnie, przestając zagłębiać się w szczegóły, dzięki temu będą w stanie o wiele więcej osiągnąć. Nie powinien też traktować ludzi zbyt służbowo, wystarczy jasno formułować swoje oczekiwania, a z pewnością inni spojrzą na nich łaskawszym wzrokiem i pomogą im w życiu.

Ty też masz urodziny właśnie 20 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉