Urodzeni 23 września

Osoby urodzone w tym dniu są ekstrawaganckie, trochę dziwne i niekiedy zaskakujące. Przez większość swego żywota próbują rozwiązać tajemnice istnienia.

Są oni wszechstronnie uzdolnieni, lubią czytać i kolekcjonować książki, interesują się literaturą, medycyną i nauką. Dodatkowo mają upodobanie do filozofii, metafizyki, a nawet przejawiają predyspozycje okultystyczne. To także bardzo zdolni analitycy; jeśli uważają pewne fakty za prawdziwe, będą ich bronić ponad wszystko i za wszelką cenę.

Ludzie ci, często lubią przebywać w samotności i pogrążać się we własnych myślach. Są nieco ekscentryczni i uwielbiają oddawać się poszukiwaniom rzeczy ukrytych, często niemożliwych do zdobycia. To ich zamiłowanie do inności, powoduje niekiedy, że otoczenie ich nie rozumie, wówczas zamykają się w swoim świecie i odsuwają od życia. Bardzo silnie odczuwają wszelkie rozczarowania, są ludźmi, którzy nie wierzą w siebie i swoje możliwości, co powoduje u niego brak ufności i zdecydowania.

Kto urodził 23 września jest podwójnie obdarzony, czyli posiada dwa typy charakteru: dodatni i ujemny. Wtedy, albo jest człowiekiem sprawiedliwym, wyróżniającym się perfekcyjnością działania i wysoką inteligencją; albo jest to jednostka niezdecydowana, niegodna zaufania, niecierpliwa i dokuczająca innym.

Do czego powinni oni dążyć?

Do bycia sprawiedliwym, uczciwym i porządnym człowiekiem. Nie powinien się ograniczać do rzeczy materialnych, gdyż wszystko w życiu przemija. Także w małżeństwie rzadko bywa szczęśliwy.

Zawód dla takiej osoby:

Jeśli chodzi o zawód, który przyniesie mu finansowe korzyści, to powinien zdecydować się na pracę w rolnictwie bądź kopalni, ale pod warunkiem, że będzie ostrożny w sprawach związanych z pieniędzmi. Zajmując wysokie stanowisko, może mu się zdarzyć, że podwładni przysporzą mu niemałych problemów.

Charakter kobiety:

Kobieta urodzona 23 września nie ma zbyt łatwego życia, zwłaszcza jeśli chodzi o małżeństwo.

Wszystkie jednak osoby urodzone dzisiaj powinny mieć na uwadze, aby nie przepracowywać się i troszczyć się o swoje zdrowie, zwłaszcza jeżeli chodzi o stan nerwów.

Ty też masz urodziny właśnie 23 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉