Urodzeni 24 września

Urodzeni 24 września są osobami niezależnymi, samodzielnymi i odważnymi. Ponadto zawsze i wszędzie kroczą własną drogą w życiu.

Jest to osoba bardzo nowatorska i pomysłowa w swoich działaniach. Można ją rozpoznać po tym, że słynie ze swej oryginalności. Do tego jest wybitnie uzdolniona, zwłaszcza w kierunku sztuki. Indywidualistka, w życiu jest postępowa i nieprzeciętna, dlatego często zostaje wybitną jednostką. Ceni sobie własną wolność i swobodę, więc nie za szybko podejmuje decyzję o małżeństwie. Wychodzi z założenia, że jeśli ma być nieszczęśliwa, to woli życie w samotności. Posiada także niezwykły dar obserwacji i logicznego myślenia, a jej opinie o innych są trafne i oczywiste.

Osoby te przekonane o swej nieomylności i powodzeniu, często popadają w euforię i samo zachwyt, stając się przez to bardzo nieostrożne. W codziennym zachowaniu ludzie ci mogą być surowi i oziębli. Zazwyczaj nie posiadają także pokojowych zamiarów w stosunku do drugiej osoby. Jednak w razie potrzeby potrafią być wojowniczo nastawieni do swoich wrogów, nie zważając przy tym na niebezpieczeństwo i nie licząc się z uczuciami i poglądami innych ludzi.

Pomimo tych wad jest to człowiek uczciwy, szlachetny i sprawiedliwy w swym postępowaniu. Z natury jest osobą bardzo wrażliwą i przez to swoje wybuchowe postępowanie, nie zawsze potrafi osiągnąć wewnętrzną równowagę i szczęście osobiste. Przyczyny tego stanu rzeczy należy upatrywać w otaczających go ludziach.

Co mu grozi?

Poprzez swoją nadmierną wybuchowość, często wywołuje kłótnie, a tym samym naraża się na nieporozumienie, niesławę, a nawet może użycie siły.

Do czego powinien dążyć?

Powinien dążyć do opanowania i kontrolowania swych negatywnych emocji, które często są przyczyną jego licznych konfliktów z otoczeniem.

Ty też masz urodziny właśnie 24 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉