Urodzeni 25 września

Osoba urodzona tego dnia jest bardzo inteligentna. W dodatku potrafi być dobrym i wnikliwym obserwatorem.

Przez cały czas dążą do samodoskonalenia się i rozwoju swojej osobowości. Są zrównoważone, dążące do wewnętrznej harmonii i równowagi pomiędzy uczuciami a swoim myśleniem. Postępują szlachetnie, zawsze przyjaźnie nastawione do ludzi, uprzejme i ambitne. Zawsze chętne do niesienia pomocy, wyrozumiałe, interesują się tym, co się wokół nich dzieje, a tym samym bardzo towarzyskie.

Dzięki temu, iż są to ludzie zdolni, z powodzeniem mogą studiować trudne kierunki naukowe i odkrywać prawa rządzące przyrodą. Do tego potrafią być wierni i postępować zgodnie z obowiązującym prawem, niektóre jednostki dobrze czują się w roli kapłana.

Jeżeli uda się tym osobom osiągnąć pewien stopień rozwoju, są w stanie osiągnąć wiele w swoim życiu. Często jednak swe osiągnięcia chowa tylko dla siebie, nie lubi dzielić się z innymi swymi odkryciami. Obawia się, że wystwaiając je na forum, może narazić się na krytykę ze strony społeczeństwa.

Jako człowiek posiada klasę i styl, a do tego jest subtelny i potrafi być dowcipny, czym zyskuje sobie w oczach innych.

Wady:

Mimo, iż są to osoby uprzejme i przyjazne, zdarza się im cierpieć z powodu depresji czy przygnębienia. Przejawiają wówczas zwrot ku nadmiernej religijności, co nie zawsze jest pozytywnie odbierane przez ogół.

Zdarza mu się, że w życiu okazuje się słabeuszem, któremu brak chęci do działania.

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, potrafi zaprzepaścić dobry interes, lub wydaje pieniądze bez umiaru, nie zważając na to, że może zostać bankrutem. Nie należy także do osób systematycznych czy też porządnych, zdarza mu się zapominać o ważnych wydarzeniach, lub odkłada je na później, jeśli chodzi o ich realizację.

Ty też masz urodziny właśnie 25 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉