Urodzeni 29 września

Na osoby urodzone tego dnia czekają liczne wyzwania i praca marzeń.

Są to ludzie z zasadami, tradycjonaliści, szanują wszystko, co ma związek z ich przeszłością. Zbierają starocie, interesują się sztuką i posiadają dzieła sztuki. To osoby szczególnie wrażliwe, jednak posiadające ścisły umysł. Potrafią być cierpliwe i wytrwałe, a nawet się opanować w sytuacjach trudnych do zniesienia.

Osoby urodzone dzisiaj można podzielić na dwa przeciwstawne typy:

Pierwszy – potrafi być wesoły, tryska optymizmem i pogodą ducha. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania.

Drugi – jest poważny, często zamyślony,  zasłuchany, trochę romantyczny i sentymentalny.

Zdarza się, że te dwie różne osobowości mogą pojawić się w jednej osobie. Wówczas taki człowiek przechodzi z jednej skrajności w drugą. Raz może być wesoły i szczęśliwy, a za chwilę nic mu się nie będzie chciało, może płakać, nie wiadomo dlaczego, nawet może popaść w depresję. Takie zachowanie nie jest dobre dla tej osoby, gdyż uważa ona, że nikt na świecie jej nie lubi, wszyscy robią jej na złość, nikomu nie potrafi zaufać.

Mimo tych rozbieżności, są to ludzie, którzy szczerze i namiętnie kochają, skupiając wokół siebie mnóstwo przyjaciół. Ponadto lubią się zabawić, poużywać życia, a także samemu wziąć udział w akcjach związanych z promowaniem sztuki, zwłaszcza muzyki. Do osiągnięcia pełni szczęścia w życiu, przeszkadza im ich złośliwe usposobienie, gdyż potrafią być wybuchowi i narwani.

Czego powinien się strzec taki człowiek?

Przede wszystkim, sam sobie nie powinien przysparzać zmartwień. Jako, że  jest osobą wrażliwą, często silnie reaguje na niektóre zdarzenia wokół siebie. Natomiast przez popadanie w stany depresyjne, staje się osobą niezwykle kapryśną i niezrozumiałą dla otoczenia, co w konsekwencji odbija się na jego reputacji.

Jeżeli uda mu się opanować te swoje chwiejne stany emocjonalne, wziąć się w garść i choć trochę się wysilić, to jest w stanie wiele osiągnąć i będą to osiągnięcia trwałe, które pozostaną mu do końca życia.

Ty też masz urodziny właśnie 29 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉