Urodzeni 30 września

Osoby urodzone w dniu dzisiejszym są bardzo wrażliwe na sprawiedliwość, dlatego sprawdzają się w zawodzie dziennikarza lub polityka.

Urodzeni 30 września są jednostkami, które dążą do spójności, integralności, spokoju i miłości. Jednak sami nie zawsze tak postępują, wolą raczej chodzić własnymi drogami. Są to osoby, które najwyżej cenią sobie sprawiedliwość, ład i porządek. Niezwykle precyzyjni, lubią regularny tryb życia i porządek we wszystkim co robią, unikają nieporozumień, nie lubią też wtrącać się w cudze sprawy. Pragną, aby wszyscy czuli się dobrze i komfortowo.

Wśród ludzi cieszy się sympatią i ogólnym szacunkiem, gdyż jest człowiekiem miłym, kulturalnym, towarzyskim, służącym pomocą, zawsze szarmancki o ujmującym uśmiechu. Z wiekiem ludzie ci są coraz bardziej spokojni, wykazują się szerszą dyplomacją i zwracają szczególniejszą uwagę na otaczające ich piękno. Coraz lepiej wiedzie im się w życiu, a to dzięki umiejętnemu doborowi trafnych przyjaciół czy współpracowników.

Jeśli chodzi o małżeństwo, to są to osoby bardzo delikatne dla współmałżonka, wrażliwe i bardzo kochające. Ze względu na to, że ludzie ci mają głęboko wpojone ideały i wzorce, często bezgranicznie potrafią się im poświęcić. Niestety, posiadają słabą wolę, jeśli znajdzie się w ich otoczeniu osoba stanowcza, to pod jej naciskiem zazwyczaj ustępują. Także ich wytrzymałość fizyczna pozostawia dużo do życzenia.

Co im zagraża?

Upadek z wysokiego miejsca, chodzi tu zarówno o stanowisko, jak i zwykłe spadnięcie.

W jakim zawodzie się sprawdzają?

Najlepszym zawodem dla tych osób jest zawód związany ze sztuką lub wysiłkiem intelektualnym, chociaż w tym przypadku, ich marzenia nie zawsze mogą się spełnić.

Zdrowie osób urodzonych 30 września:

Z reguły są to ludzie o dobrym zdrowiu, jeżeli prowadzą regularny tryb życia. Jeśli natomiast prowadzą nieregularny tryb życua, to wówczas najczęściej chorują na nerki lub mają problemy z głową.

Ty też masz urodziny właśnie 30 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉