Urodzeni 01 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się w tym dniu jest uwodzicielski, zalotny, namiętny i wrażliwy. Lubi być samodzielny i zawsze decydować sam za siebie.

Urodzona 01 października jest osobą bardzo romantyczną, sentymentalną i zamkniętą w sobie. Spośród innych cech, wyróżnia ją też nadmierna wrażliwość. Często nieadekwatnie do sytuacji, reaguje na uczucia najbliższej osoby i niechęć ze strony innych ludzi. Delikatna, łagodna, życzliwa, opiekuńcza, a nawet niekonfliktowa, lubiąca dobre towarzystwo, kulturalnych i wysoko wykształconych ludzi. Jak się do kogoś przywiąże, to na stałe, dlatego ciężko przeżywa rozstania.

Ma poczucie smaku, elegancji i estetyki. Inteligentna oraz troskliwa, często przejmuje się troskami innych ludzi. Zdarza się, że odwaga tych osób powoduje, że stają się gwałtowne w swych poczynaniach, co w konsekwencji prowadzi do ich destrukcji.

Osoby urodzone dzisiaj posiadają dwa typy: pierwszy z nich to człowiek, który goni za przyjemnościami życia, a drugi natomiast, jest osobą subtelną, zdolną, poszukującą jedności w życiu. Ten typ odznacza się niezwykłą intuicją, a nawet jasnowidzeniem.

Co im grozi?

Często uczucia tych osób i ich predyspozycje mogą być niedocenione przez otaczające ich środowisko. Grozi im także utrata majątku lub ukochanej osoby, ewentualnie ciężka choroba. Z pozoru błahe, lecz niezwykle ważne są to sprawy, gdyż ludzie ci nie lubią samotności, a wszelka alienacja powoduje, że czują się niepotrzebni lub porzuceni.

To osoby, które potrafią dać więcej miłości, niż same otrzymują, dlatego akceptacja jest dla nich niezwykle ważna i potrzebna w celu osiągnięcia pełnego rozwoju indywidualnego.

Ty też masz urodziny właśnie 01 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉