Urodzeni 02 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona tego dnia jest bardzo dobrym zarządcą, potrafi kierować większą grupą ludzi i zawsze zwycięża swoich wrogów.

Posiada silną wolę, jest inteligentna, niezwykle pojętna, zawsze ma jasne i świeże spojrzenie na każdą sprawę, trochę narwana. Potrafi być także agresywna, jak ją ktoś wyprowadzi z równowagi i gniewa się o wszystko, co nie jest po jej myśli. Przez te negatywne cechy charakteru, często popada w konflikt z otoczeniem i nie potrafi współdziałać w grupie.

Są to ludzie, którzy nigdy nie cofają się w swym dążeniu do celu, potrafią zacięcie walczyć i być nieustępliwym, jeśli uważają, że tak trzeba. Jeśli chodzi o zadania, jakie musi wykonać, to potrafi wszystko dopiąć na ostatni guzik i każdemu wyznaczyć właściwe miejsce w jego hierarchii wartości.

Są oni również świetnymi analitykami, którzy działają rozważnie, potrafią wszystko przewidzieć i dogłębnie przeanalizować. Tam, gdzie nikt nie jest w stanie dojrzeć błędu, oni z pewnością go znajdą.

Jest także świetnym dyplomatą i jednocześnie strategiem i taktykiem, idealnie sprawdzi się jako głównodowodzący w wojsku. W życiu zazwyczaj udaje mu się zajść na tyle wysoko, że dysponuje nieograniczoną władzą nad innymi i trzyma na dystans swoich wrogów.

Mimo tych twardych cech, jest to osoba wierna i szczera, szukająca w życiu tego, co najlepsze. Nieugięcie trzyma się swych zasad i metod praktycznego działania. Dąży do równowagi i harmonii, i zazwyczaj udaje jej się to osiągnąć. Dzięki swej intuicji łatwo odnajduje drogę rozwoju duchowego. Dąży do osiągnięcia wewnętrznej równowagi i gdy w końcu jej się to uda, wówczas robi błyskawiczną karierę.

Co mu grozi?

Jeśli zamierza podjąć wyzwanie i rozpocząć walkę, to powinien liczyć się z niebezpieczeństwem, jakie może mu grozić. Powinien trafnie ocenić możliwości własne i przeciwnika, a dopiero podjąć decyzję.

Zdrowie:

Jeżeli chodzi o zdrowie tych ludzi, to dzięki swej nieomylności, zawsze jakimś cudem unikają wielu chorób, zachowując siły witalne organizmu. Cierpi tylko wówczas, gdy niepotrzebnie wystawi się na bezsensowną walkę.

Ty też masz urodziny właśnie 02 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉