Urodzeni 03 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą zmysłową, seksowną i niezwykle uwodzicielską, która nie zawsze potrafi okazywać swoje uczucia.

Osoba urodzona 03 października podziwia piękno w każdej okazałości, ale nie potrafi go docenić. Zazwyczaj zachwycają ją małe rzeczy, gdyż twierdzi, że małe jest piękne.

Z każdym rozmawia uprzejmie i po przyjacielsku, nikomu nie potrafi odmówić, jeśli ktoś ją o coś poprosi. Jest osobą wrażliwą, wszelkie kłótnie, nieporozumienia dotykają ją głęboko i ranią. Pragnie, aby wszyscy wokół niej łącznie z najbliższą rodziną, byli szczęśliwi i się ze sobą zgadzali. Nie jest to jednak jej dane, gdyż nie potrafi scalić ze sobą ani rodziny, ani znajomych.

Wada:

Największą wadą tej osoby jest to, iż łatwo ulega wpływom innych ludzi, daje się im manipulować. Potem cierpi i naraża się na kłopoty, bo nie potrafi nikomu odmówić.

Co jej grozi?

Grożą jej niebezpieczeństwa w postaci przemocy, presji czy terroru ze strony innych. Może być za swe słabości krytykowana przez otoczenie, a nawet odsunięta od niego.

Zdrowie:

Zazwyczaj są to zdrowe jednostki, ale zdarzają się im w życiu przypadłości chorobowe w postaci problemów z nerkami, problemów skórnych czy bóli głowy. Także mogą one mieć problem z cukrzycą, dlatego powinny co jakiś czas wykonywać badania w tym kierunku.

Do czego powinny dążyć?

Przede wszystkim do opanowania swej uwodzicielskiej natury, gdyż mogą mieć na tym tle nieprzyjemności. Osoby, które nadmiernie eksponują swój seksapil i pragną przypodobać się każdemu, powinny uważać na siebie.

Często ludzi ci mają problemy z uzyskaniem wysokich stanowisk w pracy, mimo, iż są wszechstronnie uzdolnione i szybko się uczą. Zmuszeni są do częstej zmiany pracy, co niekiedy niekorzystnie wpływa na ich psychikę.

Ty też masz urodziny właśnie 03 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉