Urodzeni 04 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoby urodzone w tym dniu są spostrzegawcze i bezkonfliktowe. Posiadają zdolności planowania. Są bardzo taktowne, jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie.

Urodzony 04 października jest człowiekiem niezwykle inteligentnmy, który umiejętnie łączy miłość do przyrody i życia wiejskiego z rozwojem intelektualnym. Dzięki swym zdolnościom dyplomatycznym potrafi tak dobrać sobie współpracowników, aby nie musieć się przemęczać, a jednocześnie osiągnąć cel. Jest wszechstronnie uzdolniony i posiada szerokie zainteresowania. Trochę jest zmienny, jednak zawsze potrafi taktownie zachować się w każdej sytuacji.

W stosunkach z ludźmi postępuje delikatnie, z wyczuciem i dyskretnie, zawsze też stara się podejmować decyzje, które są sprawiedliwe i nie prowadzą do konfliktu. Sam też jest osobą wrażliwą i chce, aby wszyscy go lubili, tym bardziej, że dąży do harmonijnych stosunków międzyludzkich.

Zaleta:

Są to ludzie niezwykle ambitni, uczciwi, porządni, potrafiący współpracować z innymi, a do tego posiadający wielką intuicję w sprawach wielkiej wagi. Dzięki swej spostrzegawczości, co jest ich atutem, nic nie jest w stanie umknąć ich uwadze, co nie zawsze jest pozytywnie odbierane wśród otoczenia.

Niemalże wszyscy posiadają zdolności literackie, jednak rzadko je wykorzystują, zwłaszcza mężczyźni. Kobiety również niezbyt często zostają pisarzami, choć do swych znajomych potrafią pisać długie i obszerne listy.

W życiu udaje się tym ludziom wznieść na wyżyny tylko wówczas, jeśli nie angażują się w żadne ugrupowania polityczne. Może się zdarzyć, ze osoby te mają niekiedy konflikt z własnym ojcem, są przez niego zwyczajnie, nierozumiane.

Ty też masz urodziny właśnie 04 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉