Urodzeni 06 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą wesołą i towarzyską. Często dla świętego spokoju woli ustąpić, niż się pokłócić.

Jest niezwykle przyjazny i sympatyczny, pragnie, aby wszyscy wokół odbierali go pozytywnie i byli wobec niego życzliwie nastawieni. Nie lubi się kłócić, dlatego stara się nie uczestniczyć we wszelkiego rodzaju sporach i waśniach.

Są to osoby niezależne i to nieważne jaką pozycję zajmują w społeczeństwie. Jeśli chodzi o udział w przedsięwzięciach, to wolą zintegrować się i wspólnie podjąć działanie, gdyż uważają, że w grupie jest siła. Z wiekiem ludzie ci rozwijają swoje zdolności interpersonalne i potrafią bez problemu rozpoznać i dobrać sobie odpowiednich współpracowników.

Nigdy też nie ogląda się za siebie, jest to człowiek idący z duchem czasu i mający wysokie ambicje. Działa zgodnie z prawem, zawsze stara się wysłuchać obie strony zanim podejmie jakąkolwiek decyzję, dlatego sprawdza się w sądzie i to jako sędzia. Nie przeszkadza mu to też być dobrym kolegą czy koleżanką. Z rodziną i rodzeństwem, jeśli takowe posiada, utrzymuje bardzo dobre stosunki.

Charakter kobiety:

Kobiety urodzone dzisiaj są bardzo kobiece, niezwykle urodziwe i interesują się sztuką – to tzw. kobiety z klasą.

Wady:

Nie liczą się z pieniędzmi i wydają je bez ograniczeń na swoje potrzeby. Jeśli są pochłonięci jakąś sprawą wszystko inne idzie w odstawkę.

Co im grozi?

Porzucenie przez najbliższe im osoby, które obdarzyli głębokim uczuciem, doznając przy tym wielu rozczarowań i przykrości. A że są to ludzie kochliwi i obdarzający prawdziwym uczuciem drugą osobę, bywają pod tym względem przewrażliwieni na punkcie miłości i wzajemnych relacji.

Zdrowie:

Ogólnie jeżeli chodzi o ich zdrowie, to są to osoby, które rzadko chorują. Jednak jeśli nie dbają o swoje zdrowie, to najczęściej zapadają na choroby związane z nerkami. Najlepszą dla nich terapią zdrowotną jest spokój i odpowiednia dieta oraz oddanie się swoim pasjom.

Ty też masz urodziny właśnie 06 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉