Urodzeni 07 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona tego dnia jest czuła, delikatna, sentymentalna oraz niezależna. Potrafi być również dobrym i wnikliwym obserwatorem, umiejącym zręcznie naśladować innych.

Są to ludzie bardzo uprzejmi, szybko uczący się, choćby poprzez obserwację i porównywanie. Można pokusić się o stwierdzenie, że posiadają idealną pamięć fotograficzną. Są wrażliwi i silnie odbierają wszystkie zewnętrzne bodźce. Ogromne wrażenie wywiera na nich piękno w każdej postaci, potrafią jednak przy tym wygłaszać trafne i dość ostre osądy.

Lubi ład i porządek, wszystko musi mieć swoje miejsce i nie cierpi, gdy ktoś się do tego nie dostosuje. Szczyci się tym, że potrafi być człowiekiem sprawiedliwym w swych sądach. Nie ma większego problemu z przywłaszczeniem cudzej pracy, ale robi to z taką gracją, aby nikt nie miał do niego pretensji.

Z reguły są to ludzie dumni, weseli i subtelni, potrafią tak zręcznie naśladować innych, że w pewnym momencie sami zaczynają się gubić, czy dane poglądy są ich własne czy też zapożyczone od innych. Jeśli ktoś go zdenerwuje, nie okazuje tego i potrafi bardzo szybko się uspokoić. Są to jednostki samodzielne i niezależne.

Mimo tego, iż często ustępuje miejsca silniejszym, to swych zasad i celów życiowych wiernie strzeże. Nie jest to osoba zbyt religijna, jednak się nią fascynuje i zawsze coś znajdzie dla siebie. Jedyne, co go w niej drażni, to spory religijne, wówczas potrafi się skutecznie zniechęcić do aktywnego uczestnictwa w obrzędach religijnych. Jego życie jest dość intensywne, nigdy nie ogląda się za siebie, twierdząc, że należy iść do przodu, choćby nie wiadomo, co złego miało się zdarzyć. Nie przerażają go takie drobnostki.

Wady:

Największą jego wadą jest to, że mimo swych zasad często nieświadomie, poddaje się zewnętrznym wpływom ludzi postronnych i za szybko się zakochuje, co może przynieść mu rozczarowania.

Ty też masz urodziny właśnie 07 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉