Urodzeni 08 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoby urodzone w tym dniu są wyczulone na komplementy i bardzo lubią się bawić.

Z natury są to ludzie wielkoduszni o „wielkim” sercu, zawsze chętni do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Czują się dobrze wówczas, gdy przebywają w miłej i sympatycznej atmosferze. Potrafią być weseli, dowcipni, śmieszni, niekiedy nawet łobuzerscy o przedziwnych pomysłach. Swoje życie wiodą na wysokim poziomie, lubią sobie dogadzać i nigdy nie rezygnują z tego, co dobre dla nich.

Są zafascynowani płcią przeciwną i lubią w ich towarzystwie przebywać, zwłaszcza jeśli są pochlebnie komplementowani. Jak się zakochają, to kochają namiętnie i głęboko, ale jak się znudzą tą miłością, potrafią rzucić partnera niemalże z dnia na dzień. W związku małżeńskim też nie zawsze bywa sielankowo, zdarzają się kłótnie i nieporozumienia.

Są to jednostki inteligentne i potrafiące wykorzystać swój potencjał. Obdarzone są wybitnym poczuciem rytmu i proporcji, dlatego sprawdzają się w zawodach związanych z muzyką i architekturą. Brzydzą się wszystkiego, co tandetne i prostackie. Zawsze są przekonani o swym niezwykłym powodzeniu, dlatego łatwo ulegają entuzjazmowi. Nie posiadają jednak zbyt wygórowanych ambicji, jednak dążą do spełnienia swoich pragnień, bez szkodzenia innym.   Dzięki zamiłowaniu do wygód i dostatniego życia nieustannie pną się na szczyty kariery i często udaje im się zająć intratne stanowisko. Pomimo, iż nie potrafią zaplanować swojego życia, to i tak osiągają powodzenie.

Wady:

Największą jego wadą jest nadmierna koncentracja na własnej osobie, co niekiedy może przerodzić się w egoizm. Także w swym dążeniu do doskonałości niepotrzebnie się rozdrabnia i zwraca uwagę na błahe szczegóły, przez to nie zawsze dochodzi do wymarzonej doskonałości. Gdy trzeba podjąć jakąś nagłą decyzję, traci głowę i nie wie, co ma zrobić.

Do czego powinien dążyć?

Powinien wzmacniać swoją wolę i charakter, oraz częściej mówić „NIE”. Dzięki takiemu postępowaniu nie będzie musiał „uciekać” z pola walki.

Ogólnie są to osoby bardzo ładne, mają proporcjonalną budowę ciała, ładne oczy, miękkie i bujne włosy, potrafiące roztaczać wokół siebie atmosferę uprzejmości, przyjaźni i zadowolenia. Trudno jest się w nich nie zakochać.

Ty też masz urodziny właśnie 08 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉