Urodzeni 09 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoby urodzone w tym dniu bardzo lubią podróżować, poznawać kulturę i tradycje innych narodowości.

Są to ludzie przedsiębiorczy, a jednocześnie negatywnie nastawieni do niektórych spraw. Bardzo nie lubią być ograniczani, działają z rozmachem i idą do przodu. Niezwykle energiczni i aktywni, potrafią wiele zdziałać i nie oglądać się za siebie. Mimo swej odwagi działają nad wyraz ostrożnie, nie lubią też przykrych „niespodzianek”.

Jest to jednostka inteligentna, o czujnym i bacznym spojrzeniu, nic nie może ujść jej uwadze. W dodatku bardzo oryginalna w swych pomysłach, co zapewnia jej powodzenie w życiu oraz wysokie stanowiska. Dzięki swym wszechstronnym zdolnościom szybko i dobrze się uczy. Zawsze ma własne zdanie na dany temat, ale jeśli ktoś ją przekona, potrafi je bez większego problemu zmienić. Jeżeli chodzi o jej cele i ideały życiowe, niestety, nie jest stała w tych dążeniach. Potrafi za to używać życia i wykorzystać wszelkie jego atuty.

W życiu tych osób bardzo ważną rolę odgrywają matki, ich zdanie bardzo dużo się liczy. Najlepszym zawodem dla tych osób jest zajmowanie się sztuką, bądź nauką i w tych dziedzinach mogą osiągnąć bardzo wiele.

Należy dodać, że spośród osób dzisiaj urodzonych charakter mężczyzny znacznie różni się od charakteru kobiety. Mężczyźni posiadają większą zdolność koncentrowania się na wykonywanej pracy niż kobiety i są bardziej wytrwali.

Ludzi ci mają specyficzny tok działania, potrafią pracować na wysokich obrotach przez pewien okres czasu, a później przychodzi czas bierności, gdzie nic im się nie chce, wolą sobie poleżeć niż cokolwiek zrobić. Wtedy nic, ani nikt nie jest w stanie w tym okresie ich do czegokolwiek przymusić. Gdy jednak już odpoczną i dojdą do siebie, natychmiast zabierają się do pracy ze zdwojoną siłą i energią i znów potrafią „góry przenosić”.

Wady:

Są to osoby bardzo wrażliwe, a niekiedy nawet potrafiące kontaktować się z innymi wymiarami w tym świecie. Łatwo też tracą głowę i ulegają wpływom ludzi. Nie zawsze też lubią i dbają o porządek, potrafią odkładać różne sprawy na później i często ich nie załatwić, bo zapomnieli.

Czego powinien się wystrzegać?

Nie powinien zadawać się z wojskiem i to zarówno jeśli chodzi o ludzi, jak i o pracę. Pomimo, iż może go fascynować wojsko, to nie osiągnie tam zbyt wiele, a raczej narazi się na niebezpieczeństwo.

Ty też masz urodziny właśnie 09 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉