Urodzeni 13 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się dzisiejszego dnia, w jego życiu nigdy nie zabraknie prawdziwych przyjaciół, na których zawsze i w każdej sytuacji będzie mógł liczyć.

Jest to osoba wyjątkowa o ponadprzeciętnych zdolnościach, zawsze dąży do celu. Jej słabością jest działanie na forum dla społeczeństwa. Nie potrafi odmówić, jest w stanie poświęcić się dla swoich ideałów i nawet ponieść ofiarę, jeśli tego będzie wymagała sytuacja. Jest to człowiek dość religijny, do wszystkiego odnosi się z szacunkiem. Jeśli zdecyduje się na działanie lub pracę w dziedzinie związanej z religią, to odniesie niewątpliwy sukces.

Ludziom tym sprzyja ogromne szczęście. Niekiedy jednak wydaje się, że spada na nich ogrom nieszczęść, a oni, nie wiadomo w jaki sposób, podnoszą się nawet z najcięższych przejść życiowych i dalej normalnie funkcjonują. W większości osoby te wiodą spokojne, wolne od trosk i szczęśliwe życie. Mają swoje grono przyjaciół, którzy podtrzymują ich na duchu i okazują pomoc. Zawsze też mają wsparcie osób, które nie są przyjaciółmi, a zajmują wysokie stanowiska.

Są to osoby elokwentne i dzięki temu zawsze potrafią przekonać innych o słuszności swego zdania. Jeżeli już decydują się zabrać głos na forum, to ich przemówienia są starannie przemyślane i posiadają czytelną formę przekazu, dzięki temu zdobywa ogólne uznanie i awans. Jest to człowiek pewny siebie, postępujący zgodnie z prawem i zawsze można na nim polegać.

W młodości nie nie będzie mu się przelewało, a nawet może się zdarzyć barak płynności finansowej. Jednak już później, dzięki własnej pracy i pilności, do końca życia powinien cieszyć się dobrobytem. Także powinno udać mu się zasłynąć w społeczeństwie i zostać wyróżnionym spośród innych.

Co mu grozi?

Wbrew pozorom, zagrożenia może oczekiwać ze strony swoich krewnych, którzy wcale mu dobrze nie życzą. Dlatego powinien uważać na rodzinę i wystrzegać się od nich pomocy. Mimo to, jeśli nawet im zaufa, a oni go oszukają, to i tak nie będą w stanie zaszkodzić mu na stałe. Powinien uważać również na dalekie podróże, które mogą różnie się dla niego zakończyć.

Wady:

Lubi się bawić, używać życia, wydawać pieniądze i zawsze wychodzi z założenia, że nie po to pracuje, aby siedzieć w domu, że z życia trzeba korzystać.

Ty też masz urodziny właśnie 13 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉