Urodzeni 14 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się tego dnia jest otwarty, niezależny, dynamiczny i przedsiębiorczy. Jednak swym nierozważnym postępowaniem, może rozminąć się z powołaniem.

Jest to osoba niezwykle pozytywna, posiada silną wolę i ciągle dąży do jej rozwinięcia. Wcale nie jest tak lekko wpłynąć na nią osobom z zewnątrz, gdyż jest stanowcza i nie tak łatwo zmienia swoje zdanie. W obronie swoich praw życiowych jest czujna i potrafi walczyć jak lew. Z drugiej jednak strony, daje się poznać jako osoba prostolinijna, szczera, samodzielna i wynalazcza, posiadająca zdolności w kierunku nauki języków obcych. Lubi podróżować, ale wybiera niezbyt dalekie trasy. Aby osiągnąć dobrobyt, czeka ją w życiu jeszcze wiele wysiłku i pracy.

Wady:

Jest człowiekiem niezbyt uważnym i często spóźniającym się. Lubi też odkładać ważne sprawy na później.

Co jej grozi?

Może się jej zdarzyć, że wybierze sobie inną, często nieodpowiednią drogę w życiu i traci wszystko, co osiągnie, również swoich przyjaciół. Poprzez swoją nieuwagę może okazać się, że w efekcie końcowym zostanie uzależniona od innych i będzie pozostawiona samej sobie. Także jej pęd ku lepszemu stanowisku do którego nie ma żadnych predyspozycji i wykształcenia spowoduje, że kariera tej osoby, zwiśnie na włosku.

Ludzie ci powinni z rozmysłem planować swoją najbliższą przyszłość, bo jeśli chodzi o tę dalszą, to ich plany i tak legną w gruzach.

Zdrowie:

Zdrowie tych ludzi jest zazwyczaj dobre, gdyż mają mocny i zahartowany organizm. Ale przy nieodpowiednim odżywianiu się i dbaniu o siebie, mogą przyplątać im się jakieś infekcje, które spowodują u nich problemy z nerkami, pęcherzem, a nawet mogą mieć cukrzycę.

Charakter kobiety:

Kobieta urodzona dzisiaj, jest z natury osobą pełną miłości, kochającą i kochaną, jest w pełni zadowolona i szczęśliwa. W swoim życiu często poświęca się na rzecz osób kochanych, jednak jest to taki rodzaj poświęcenia, który nie jest zauważalny nawet przez osoby najbliższe jej sercu. Nigdy nie narzeka, wypełnia wszystkie obowiązki domowe, potrafi w sposób dyplomatyczny rozwiązywać wszelkie rodzinne nieporozumienia i kłótnie. Swoją cierpliwością mogłaby obdarować połowę społeczeństwa. Jedynym jej mankamentem jest brak ręki do ciułania pieniędzy i niezbyt lubi ręczne robótki.

Ty też masz urodziny właśnie 14 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉