Urodzeni 16 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Urodzeni 16 października są osobami ambitnymi, samodzielnymi oraz obiektywnymi i sprawiedliwymi.

Urodzeni 16 października są także bardzo dobrymi taktykami i dyplomatami. Podejmując jakąkolwiek decyzję taka osoba zachowuje ostrożność, cierpliwość i przeprowadza dogłębną analizę. Są to bardzo energiczne i ambitne osoby, szybko i dobrze się uczą, gdyż posiadają wszechstronne zainteresowania. Rzadko się denerwują, bo z natury są osobami opanowanymi i zrównoważonymi.

Interesują się badaniami naukowymi, w szczególności absorbuje ich chemia i farmacja. Osoby, które wybiorą studia w kierunku przyrodniczym, dzięki swej pracy, mogą zdobyć powodzenie życiowe i uznanie. A na polu naukowym mają wiele do odkrycia i robią to.

Część z nich przejawia także uzdolnienia w kierunkach artystycznych i bardzo dobrze się tam czuje.

Urodzeni 16 października dużo podróżują, często zmieniają miejsca zamieszkania, prowadzą wędrowniczy tryb życia. Zawsze pokładają ogromne nadzieje we wszystkim, co robią, dzięki temu, szczęście ich nie opuszcza.

Pomiędzy kobietami a mężczyznami urodzonymi dzisiaj, występują dość znaczne różnice.

Charakter mężczyzny:

Mężczyzna zazwyczaj szuka własnej drogi w życiu. Znajduje sobie odpowiednich kolegów i właściwe zajęcie. Dość wcześnie uczy się tego, jak wykorzystać swoją wiedzę i intuicję, i zarobić dużo pieniędzy.

Charakter kobiety:

Kobieta natomiast, nie okazuje chęci zarabiania wielkich pieniędzy. Posiada szlachetne intencje, ale nie zawsze potrafi wywiązać się ze swoich zobowiązań. Nie interesuje się sprawami finansowymi i często popełnia błędy w tym kierunku.

W jednym są jednak tacy sami – w sprawach finansowych są zawsze skrupulatnie uczciwi.

Urodzeni 16 października potrafią być dobrymi urzędnikami państwowymi, zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest uprzejmość, dużo taktu i wszechstronne uzdolnienia. Widok cierpienia ludzkiego sprawia im ogromny ból i przykrość, dlatego bardzo rzadko wybierają zawód związany z medycyną praktyczną i opieką paliatywną.

Ty też masz urodziny właśnie 16 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, a także zerknij na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉