Urodzeni 17 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym powinna dążyć do wyrobienia w sobie silnej woli i niezależnego charakteru.

Jest niezależna i usilnie wierzy we własne możliwości. Bardzo dumna, pragnie wyróżnień i odznaczeń. Niestety, posiada bierny charakter, we wszystkim sobie pobłaża, toleruje własne słabości i nie próbuje tego zmienić. Zawsze dąży do zaspokojenia własnych zachcianek, jest osobą impulsywną i bardzo wrażliwą na wszystko co nowe, jednak nie potrafi niczego sobie odmówić, choćby to było dla niej złe. Nie lubi wszystkiego co monotonne i jednostajne, denerwuje ją także praca i często bywa zniecierpliwiona, że musi coś robić czy powtarzać.

Zalety:

Jej pozytywną cechą jest to, że rzadko się gniewa, ale za to potrafi być szczera do bólu i powiedzieć co jej leży na sercu, nie licząc się przy tym z konsekwencjami swej szczerości. Jest niezwykle ambitną osobą z głową pełną nowych pomysłów i wyzwań, jednak, tych nowinek nie jest w stanie do końca zrealizować.

Wady:

Zbyt entuzjastycznie podchodzi do wszystkich nowości wywołując wokół siebie niepotrzebne zamieszanie. Bez sensu przejmuje się także drobiazgami, co często przekłada się na jej życie uczuciowe. Nie jest też osobą, która kocha bezgranicznie. Jeżeli zrywa z ukochaną osobą, to nie załamuje się tym, szybko przechodzi do rzeczywistości.

Mężczyźni urodzeni tego dnia są bardzo uprzejmi, szarmanccy, oraz mają słabość do kobiet. Jeżeli zdarzy im się zbyt długo nie zawierać związku małżeńskiego z jakiegoś powodu, to łatwo wpadają w sidła pierwszej lepszej kobiety, która ma nad nim przewagę i jest apodyktyczna. Wówczas taka kobieta całkowicie nad nimi zapanuje.

Co mu grozi?

Może zostać narażony na przykrości uczuciowe oraz potyczki z wrogami i nieszczerymi znajomymi. Za bardzo wierzy w swoją nieomylność i jeżeli uda mu się zdobyć całkiem intratne stanowisko, jego wrogowie bardzo mogą mu zaszkodzić. W swym życiu narażony jest na liczne nieprzyjemne przejścia i straty.

Do czego powinien dążyć?

Do wyrobienia w sobie silnej woli, opanowania swojego charakteru i zwalczania nadmiernego pożądania.

Choroby:

Do najczęstszych chorób, jakie mogą mu się przytrafić, to choroby związane ze stresem, nerwami i niepokojem. Mogą dołączyć do tego problemy z żołądkiem, spowodowane zbytnim przejmowaniem się i własną niecierpliwością.

Ty też masz urodziny właśnie 17 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉