Urodzeni 18 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się w dniu dzisiejszym, potrafi zachować się niemalże w każdej sytuacji.  Mimo złych doświadczeń życiowych, daje radę być szczęśliwym.

Są to osoby przesympatyczne, uprzejme, potrafiące zachować we wszystkim umiar. Lubią wszystko co piękne i kształtne, a w dodatku prowadzące regularny tryb życia. Niezwykle uzdolnieni o jasnym i otwartym umyśle, bardzo wierzący w siebie i swoje możliwości, oraz spragnieni pochlebstw.

Potrafi też być trochę zadufany w sobie, a nawet pod niektórymi względami – próżny. Nie jest także wolny od przejść życiowych, ale dzięki nim potrafi w szybkim tempie odzyskać równowagę i z nową energią zabrać się do pracy. Mimo tych małych katastrof życiowych zawsze jest pełen entuzjazmu, nadziei i ufności.

Są to jednostki odznaczające się niezwykłą wrażliwością i jeżeli uda im się ją jeszcze rozwinąć, to wówczas potrafią oni pracować z korzyścią dla siebie i społeczeństwa w którym żyją. Często dzięki temu, że są to osoby piękne o niespotykanej urodzie, zostają doskonałymi literatami, poetami, muzykami, przyciągającymi do siebie rzesze ludzi. Niemalże zawsze udaje im się wybić i zostać znanymi osobami.

Niezależnie od tego, czy jest to kobieta, czy też mężczyzna są to ludzie przystojni, dobrze zbudowani o uwodzicielskim spojrzeniu i zachowaniu. Dzięki temu osiągają w życiu bardzo wiele i zajmują eksponowane stanowiska. Nie posiadają też wrogów, którzy ewidentnie mogliby im zaszkodzić. Zdarza się jednak, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, chodzi tutaj przede wszystkim o czas realizacji, ale kiedy już nastąpi przełom w ich życiu, w ekspresowym tempie pną się oni po szczeblach kariery.

Wady:

Jedyną ich wadą jest to, że często uczucie przysłania im realny obraz tego, co się dzieje. Wtedy ich całkiem dobre projekty, nie zostają zrealizowane. Nie jest to jednak wielki mankament, gdyż i tak w ich życiu, nie zabraknie okazji do osiągnięcia szczęścia.

Ty też masz urodziny właśnie 18 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉