Urodzeni 20 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się w tym dniu stara się służyć pomocą wszystkim, którzy jej potrzebują. To typowy filantrop.

Są to osoby o prostym i niewymuszonym sposobie zachowywania się. Chętni do niesienia pomocy, w życiu codziennym natomiast staranni, systematyczni i działający w sposób przemyślany, dążący do osiągnięcia komfortu i spokoju. Zawsze znajdą sobie jakieś zajęcie, nigdy się nie nudzą. Potrafią pomagać potrzebującym i robią to bardzo chętnie, są w stosunku do nich opiekuńczy i uprzejmi. W okazywaniu dobroci nie zapominają też o swojej rodzinie, najbliższych i przyjaciołach. Bardzo lubią dzieci i chętnie się nimi zajmują. Nie obawiają się niebezpieczeństwa.

Bezkompromisowy jeśli chodzi o branie udziału w jakichś utarczkach, wykazuje się przy tym odwagą i spokojem. Mimo, iż jest to człowiek o dość wojowniczym charakterze, to jest osobą wrażliwą, nie pozbawioną wewnętrznych konfliktów. Przez to może sprawiać wrażenie człowieka o dwóch twarzach.

Charakter kobiety urodzonej 20 października:

Kobieta urodzona dzisiaj ma liczne grono przyjaciół i niezwykłe powodzenie u płci przeciwnej. Jest osobą uprzejmą, przyjaźnie nastawioną do wszystkich i życzliwą, która nie potrafi nikomu wyrządzić krzywdy. Dlatego jeśli partner bardzo ją kocha, a ona już nic do niego nie czuje, nie potrafi jednoznacznie się określić i powiedzieć: NIE. Boi się skrzywdzić partnera i nie chce, aby cierpiał. Nie jest to dobre, dla osoby niekochanej przez nią, jednak ona pojmuje to inaczej. Potrafi być idealną żoną, gdyż z natury pragnie kochać i często dzieci są u niej na drugim planie, po mężu.

Zdrowie:

Jeśli chodzi o zdrowie, to ludzie ci mają silny organizm i rzadko kiedy chorują.

Wady:

Często zamyka się w sobie. Nie potrafi poradzić sobie z dręczącymi go myślami i wówczas popełnia błędy, które zaważają na jego dalszej karierze.

Nie powinien także ulegać swoim przeciwnikom, gdyż oni wykorzystają jego wiedzę do swoich celów. W pracy musi skupić się na jednej rzeczy, którą potrafi najlepiej, a nie na kilu sprawach, ponieważ nic mu później się nie wychodzi. Chce być dobrym dla każdego, ale wiadomo, że nie jest w stanie wszystkim dogodzić. Wówczas zostaje uznany za tego złego.

Do czego powinien dążyć?

Powinien nauczyć się przezwyciężać swoje złe nastroje i nie mieć pretensji do wszystkich za swoje niepowodzenia, a wtedy osiągnie bardzo dużo.

Ty też masz urodziny właśnie 20 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉