Urodzeni 23 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Kto urodził się w tym dniu jest osobą bardzo skrytą i niedostępną, mimo to lubi wyróżniać się z tłumu.

Urodzona 23 października jest osobą nieugiętą, ostrożną, a także odpowiedzialną i rzeczową. Jej silna wola, stanowczość, wyczucie i dyplomacja powodują, że z niepohamowaną siłą dąży do władzy i panowania. Nie bez powodu pragnie wewnętrznie się rozwijać i ciągle doskonalić. Nie jest zbyt wylewna w okazywaniu uczuć i emocji, często nawet sprawia wrażenie osoby zamkniętej w sobie i niedostępnej.

Do czego powinna dążyć?

Osoba ta powinna unikać pobłażania sobie i swym namiętnościom. Powninna także zwrócić uwagę, aby nie przeholować w nadmiernym używaniu życia, gdyż to może się dla niej źle skończyć.

Najwyższym dążeniem tych osób, powinno być osiągnięcie całkowitej kontroli nad swoimi uczuciami, namiętnościami i umysłem. Mimo wielu potknięć w początkowej fazie życia, to i tak idą do przodu i osiągają duży postęp. Natomiast dzięki silnemu oddziaływaniu na otoczenie, przyspieszają rozwój swoich najbliższych i są w stanie stworzyć dla nich lepsze warunki egzystencji.

Co jej grozi?

Najbardziej realne zagrożenie ujawni się ze strony wroga. Kiedy wreszcie będzie się jej wydawało, że udało się jej przezwyciężyć wszystkie problemy i można spokojnie sobie egzystować, to wtedy często okazuje się, że to w jej otoczeniu jest najwięcej zagrożeń.

Jak wychować takie dziecko?

Dzieci te posiadają wrodzone zdolności wynalazcze, mają oryginalne i twórcze pomysły, posiadają także zdolności artystyczne. W szkole powinny móc rozwijać te zdolności, a rodzice nie powinni ograniczać ich i dać im więcej samodzielności, gdyż tylko wówczas mogą rozwinąć skrzydła. Należy zwracać szczególną uwagę, aby nie narażać ich na ośmieszanie, ani na wytykanie im błędów, gdyż wówczas zaczną kłamać i oszukiwać, nie tylko najbliższych.

Ty też masz urodziny właśnie 23 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉