Urodzeni 29 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoby urodzone w tym dniu są niezależne, wytrwałe i ambitne. Bardzo lubią się uczyć i ciągle pogłębiają swoją wiedzę.

Osoby te są przewrażliwione na punkcie swojej pracy, bardzo się nią przejmują i dążą, aby wykonać ją jak najlepiej, zważając na najdrobniejsze szczegóły i detale. Często ciężko pracując, okazują taką zaciętość i wytrwałość, że żaden inny człowiek nie jest w stanie czegoś podobnego wytrzymać. Dumni są wówczas z tego, że doprowadzili swoje zadanie do końca, nie zważając na jedzenie i odpoczynek, gdy pozostali współpracownicy nie dali rady.

Cenią sobie niezależność i wolność w każdej postaci. Niezwykle utalentowani, wrażliwi, na niektóre sprawy lubią patrzeć przez palce. Trudno ich niekiedy zrozumieć i wcale nie tak łatwo dać sobie z nimi radę. Nie są zbytnio wymagający, ale są bardzo podejrzliwi i zazdrośni, przez co mogą niekiedy w swych osądach posunąć się za daleko.

Zdrowie osób urodzonych 29 października:

Z natury mają bardzo silny organizm, odporny na różne dolegliwości, często uchodzą za okaz zdrowia. Jednak niektórzy z nich nie zdają sobie sprawy, że uprawiając sport, powinni także zadbać o higienę zewnętrzną swojego ciała.

Może zdarzyć im się, że w ferworze pracy, czy ćwiczeń, zapominają o spaniu i później mają problem z powrotem do normalności. Ludzie ci są samowystarczalni, nie szukają przyjaciół. Posiadają oczywiste i logiczne spojrzenie na życie, dlatego ciągną tam, gdzie widzą interes. Nie słuchają rad innych i nie mają ochoty być podwładnymi, dla nich liczy się to, co na świeczniku. Osiągają wysokie stopnie naukowe, ciągle się doszkalają, dużo czytają i bardzo szybko przyswajają sobie informacje z otoczenia.

Mimo, iż nie są łatwymi osobami we współżyciu, wiedzą, jak zadbać o swojego partnera, aby ten związek w przyszłości, był pełen miłości i zaufania.

Ty też masz urodziny właśnie 29 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉