Urodzeni 01 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest zamknięta w sobie, bardzo dyskretna i niezwykle mądra. W życiu wiele im się udaje, dlatego osiągają uznanie i  zaszyty.

Urodzony 01 listopada dąży do zdobycia dobrego stanowiska i pragnie rządzić innymi. Stara się jak może, aby to osiągnąć. Jest osobą zdolną i pomimo przeszkód, jakie w życiu napotyka, wcześniej czy później, osiągnie swój cel i zostanie nawet dostrzeżona. Może się zdarzyć, że już w dzieciństwie zostanie osierocona lub osamotniona, a jej młodość nie będzie przebiegała bez problemów.

Posiada marzenia i wysokie ambicje, które jest w stanie zdobyć. A gdy wreszcie jej się to uda, wówczas staje się osobą roztropną, dyskretną i mądrą. Mimo tych wszystkich niepowodzeń  życiowych i tak jest niezwykle wrażliwym człowiekiem, posiadającym zdolność wnikliwej obserwacji, i wyciągania trafnych wniosków. Zdaje sobie także sprawę, że dzięki swej intuicji, potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe sprawy.

Jest to osoba która ceni sobie samotność, jest przy tym nieufna i poważna, często zamknięta w sobie. Przez swoją nadmierną ostrożność, często jest zdana tylko i wyłącznie na siebie. Sama także musi podejmować ważne decyzje względem swego życia.

Może się zdarzyć, że niektóre z tych osób podchodzą do życia destrukcyjnie i niszczą nie tylko siebie, ale i wszystkich wokół. Nie potrafią odróżnić dobra od zła. Gdy jednak uda im się to przezwyciężyć, to wówczas osiągają w życiu bardzo wiele i zostają osobami godnymi zaufania.

Nie przepadają też za częstymi i dalekimi podróżami. Zazwyczaj swój wolny czas chętnie spędzają w zaciszu własnego domu i rodziny, a nawet miejsca zamieszkania.

Wada:

Zdarza im się, że stają się zbytnimi materialistami i to przysłania im inne ważne kwestie życiowe.

Ty też masz urodziny właśnie 01 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉