Urodzeni 05 listopada

Osoba urodzona w tym dniu posiada smykałkę do robienia interesów i zawsze osiąga przy tym sukces. Nigdy jednak nie zdradza tajemnicy swojego powodzenia.

Z reguły jest niezależna, polega tylko i wyłącznie na sobie i swych umiejętnościach. Potrafi sama sobie w życiu utorować drogę i nie liczy się wówczas z niczym. Jest niezwykle honorowym człowiekiem, ale zamkniętym w sobie, nieodgadnionym i często niezrozumiałym przez otoczenie. Pragnie jednak być szanowaną osobą. Zdarza się jej, że posiada zdolności literackie, układa i pisze wówczas cięte dowcipy.

Dzięki swej przenikliwości potrafi umiejętnie obejść problemy i pułapki życiowe ludzi, którzy chcieliby jej wyrządzić krzywdę. Jest po części typową egoistką i dąży do zaspokojenia własnych wartości, przy czym potrafi strzec swoich praw i prywatności niczym lew.

Zazwyczaj jest tak zaabsorbowana własnymi interesami i problemami, że nie interesują jej sąsiedzi i ich kłopoty. Nie znosi wręcz wszelkich wymówek i różnych sztuczek, gdyż ona sama do swojego celu dąży drogą prawości. Lubi uprawiać sporty, zwłaszcza na świeżym powietrzu, również sporty i podróże wodne sprawiają jej niebywałą przyjemność.

Do czego powinni dążyć?

Powinni myśleć szeroko, a nie tylko jednotorowo, gdyż wówczas ostrożność i czujność na niewiele się im przyda. Może się zdarzyć, że swe zyski osiągną dzięki machlojkom i przekrętom.

Dla nich prawdziwym szczęściem jest głęboka więź z drugą osobą. Mimo to i tak nie zawsze w życiu domowym, osiągają harmonię i bliskość z tą osobą. Posiadają wysokie wyobrażenie o sobie, a ich praca jest godna podziwu.

Żadne przeciwności losu nie są w stanie im przeszkodzić w realizacji swojego życiowego celu. Co najwyżej, mogą nastąpić drobne opóźnienia, ale w końcowym efekcie i tak osiągną powodzenie.

Ty też masz urodziny właśnie 05 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉