Urodzeni 06 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo wrażliwa i w życiu zawsze kieruje się sercem, a nie rozumem.

Urodzeni 06 listopada z natury są stabilne emocjonalnie. Jednak przejawiają skłonności do ufania słowom innych ludzi. Dlatego właśnie poprzez niewłaściwe zaufanie, często zostają narażeni na poważne komplikacje i straty. Są oni bardzo gościnni i przyjaźnie nastawieni do otoczenia. Dopiero z wiekiem osoby te dostrzegają, że często się nimi wysługiwano, ale i tak nie zmienia to faktu, że nadal pozostają opanowane, taktowne, otwarte i szczere. Osoby te lubią być podziwiane i same raczej nie zabiegają o to. Otoczenie samo dostrzega ich dobroć i potrafi to docenić. Oczywiście, wszelkie uznanie i pochwała sprawia im ogromną przyjemność.

Bardzo pozytywną cechą, która rzuca się u nich w oczy, jest niezwykle silna wola i zaciętość w pracy, jeśli oczywiście chodzi o realizację zamierzonych celów. Ta silna wola uaktywnia ich nienasycone pragnienie wiedzy i chęć poznawania wszystkiego. W dodatku są to osoby subtelne i delikatne, ale niezmiernie dbające o sprawiedliwe wydawanie opinii i sądów. Dzięki swej bezstronności i obiektywizmu potrafią precyzyjnie przeanalizować charaktery innych i bez problemu rozwikłać ich problemy. W większości jednak i tak bardziej kierują się uczuciem niż logiką.

Zalety:

Z natury jest człowiekiem dobrodusznym, przyjaznym i bardzo sympatycznym lubiącym na niektóre rzeczy przymknąć oko. Dzięki swej moralnej odwadze często zajmuje się sprawami innych i pomaga potrzebującym. Szczery  i wyrozumiały, potrafi być prawdziwym przyjacielem i wiernym kochankiem.

W głębi serca jest bardzo uczuciowy i namiętny, zazwyczaj jego myśli idą w parze z czynami. Nigdy nie ma do nikogo żadnych pretensji, potrafi całkowicie poświęcić się swej pracy i celom życiowym. Mądry, inteligentny, odważny, sam jest kowalem własnego losu.

Ty też masz urodziny właśnie 06 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉