Urodzeni 07 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo dociekliwa, nieufna i wytrwała w swych dążeniach. Interesuje się wszystkim co tajemnicze i niewidzialne dla ludzkiego oka. 

Urodzeni 07 listopada są osobami bardzo żywiołowymi. Potrafią działać szybko i gwałtownie, ukierunkowani są na osiąganie celów. Niezmiernie wytrwali w swych dążeniach oraz można warto dodać, że są bardzo dobrymi organizatorami. Rewelacyjnie sprawdzają się w zawodach związanych z medycyną lub chemią.

Często wśród tych osób można zauważyć dwa oblicza.

Jedno z nich jest dosyć agresywne, nieprzyjemne i zazdrosne. Natomiast drugie jest łagodne i potrafiące poświęcić się dla pracy i swych ideałów. Jego uczucie miłości i nienawiści jest niezmiernie silne. Potrafi kochać bezgranicznie, ale dla ludzi słabych, nie mających swojego zdania jest bezwzględny.

Charakter tych osób:

Ludzie ci mają raczej ciężki charakter i trudno niekiedy jest z nimi dać sobie radę. Przejawiają skłonności do fatum, czy niepowodzenia, niepotrzebnie wierzą w ślepą siłę losu, gdyż często ta wiara zatruwa im życie.

Ich umysł należy do ścisłych, wszystko muszą sobie dokładnie przemyśleć, zaplanować z jak największą precyzją. Wielką przyjemność sprawia im odkrywanie cudzych tajemnic i ich rozszyfrowywanie, czy badanie. Są to osoby religijne i wierne swoim ideałom. Mają także bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, która pozwala im dokonywać trafnych decyzji bez logicznego zastanawiania się.

Najtrwalsze związki małżeńskie osiągną wtedy, jeśli poślubią osoby urodzone w dniach od 23 czerwca do 22 lipca i od 21 lutego do 19 marca. Wówczas małżeństwa te będą bardzo udane i trwałe.

Ty też masz urodziny właśnie 07 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉