Urodzeni 09 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo szczera zarówno w stosunku do swoich bliskich jak i wrogów. Te skłonności są zazwyczaj nadzwyczajne i zadziwiające.

Mówi to, co myśli i jeśli ktoś się z taką osobą zetknie, to od razu dowie się, czy należy do osób sympatycznych czy też antypatycznych. Dla swych przyjaciół jest gotowy wiele poświęcić i zawsze służy im pomocą, jednak dla wrogów staje się nieprzyjemny, złośliwy, a nawet niebezpieczny, i wcale się z tym nie kryje. Potężne siły drzemią w tych ludziach, często sami oni nie mają o tym pojęcia.

Atutem tych osób jest to, że są bardzo namiętne, a zarazem, spragnione dziwacznych przyjemności i niezwykłych rozkoszy. Ciągle poszukują nowych wyzwań i wrażeń. Wyniośli i ambitni, potrafią być przebiegli i zawsze we wszystkim dobrze zorientowani. Niezmiernie silny wpływ wywiera na nich małżeństwo i stanowi bardzo ważne wydarzenie w ich życiu. W miłości gotowi są do wielu wyrzeczeń i poświęceń.

Charakter kobiety urodzonej 09 listopada:

Niektóre kobiety urodzone tego dnia potrafią nieźle dać się we znaki mężowi. Za wszelką cenę chcą rządzić w domu i życzą sobie, aby mąż robił wszystko to, czego zapragną. Taka kobieta, gdy się zakocha, nie będzie zwracała uwagi na otoczenie, tylko będzie walczyła o swojego faceta tak długo, aż ten się z nią ożeni.

Oczywiście, większość kobiet, traktuje męża jak partnera i stara się utrzymać swój związek bez sięgania po przemoc, czy perswazję.

 Co im grozi?

Największym zagrożeniem dla nich jest to, że ich życie często może być hamowane przez różne przeciwności losu. Dodatkowo przez swoją nieostrożność bądź bliskich, mogą zostać narażeni na różnego rodzaje wypadki czy przeżycia, które odbiją się na ich psychice.

Ze względu na swą silną wolę i zdecydowanie udaje im się niekiedy zrobić karierę w życiu.

Ty też masz urodziny właśnie 09 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉