Urodzeni 10 listopada

Osoba urodzona tego dnia jest niezmiernie wrażliwa na krytykę ze strony innych. Pragnie jednak być zauważana i piastować wysokie stanowiska.

Jest to człowiek bardzo aktywny, dynamiczny i kreatywny oraz posiada mnóstwo ciekawych pomysłów. Zawsze umie znaleźć sposób, aby dojść do określonego celu. Nie przerażają go jakiekolwiek niebezpieczeństwa, potrafi stawić im czoło. Dzięki temu skutecznie umie odeprzeć atak tłumu na swą osobę. W duchu pragnie władzy i wielkości. Zawsze uważnie rozglądający się wokół, ostrożny, nawet podejrzliwy w niektórych przypadkach i zazdrosny. Mimo, iż jest raczej sprawiedliwą osobą, to zdarza mu się być surowym w osądzie innych i bardzo wymagającym.

Nie lubi, gdy ktoś go krytykuje, uważa bowiem, że jego dążenia są szlachetne i ma jak najlepsze intencje. Jest także pewny siebie i potrafi sam odpowiadać za swoje czyny. Z niezwykłą łatwością idzie mu odkrywanie słabych punktów wśród innych ludzi i wytykanie im ich. Z satysfakcją powtarza, że wszyscy popełniamy błędy, ukrywając tym samym swoje.

Do czego powinien dążyć?

Nie powinien zanadto krytykować innych, gdyż sam nie jest bez winy. Potrafi niekiedy tak się zapędzić w oskarżaniu innych, że rani wszystkich wokół.

Co mu grozi?

Za wszelką cenę pragnie wszystko robić samodzielnie, nie uznaje pomocy ze strony innych osób, także nie uznaje ograniczeń. Często zdarza mu się, że nie do końca jest świadomy, że przez tą swoją niezależność, daje sobą manipulować i nawet nie wie, z jaką łatwością inni to robią. Jego egoizm i próżność wykorzystywana jest przez jego pochlebców w taki sposób, że robi on to, czego właśnie inni oczekują. Tak długo daje sobą manipulować, dopóki się nie zorientuje, że został wyprowadzony w pole, wówczas bardzo się denerwuje i próbuje się zemścić.

Ty też masz urodziny właśnie 10 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉