Urodzeni 12 listopada

Osoba urodzona w tym dniu bardzo silnie reaguje na słowa uznania i pozytywne opinie o sobie, bądź nagany.

Jest to prawdziwy romantyk o zrównoważonym charakterze. Wytrwały i zdecydowany, o wysokich ambicjach, i różnorodnych zainteresowaniach. Lubi on publiczne wystąpienia, bardzo wysoko ceni sobie życie rodzinne i jest przywiązany do ogniska domowego. Przebojowy, odważny, nie boi się zmian w życiu, pragnie zdobyć niezależność i być sam sobie panem własnego losu. Pragnie również rozszerzyć sferę swoich wpływów. Potrafi znakomicie wykonywać swoją pracę i być uczciwym partnerem w interesach.

Mimo to, w stosunkach z nim należy być ostrożnym, gdyż jest bardzo wrażliwy na to, co inni powiedzą i to nie jest ważne – dobrze czy źle.

Wada:

Największą jego wadą jest zazdrość, mściwość oraz chęć upominania innych.

Jeśli uda mu się przezwyciężyć te złe cechy charakteru, to wówczas jest w stanie stać się subtelnym krytykiem. Może również wykazywać uzdolnienia w kierunku poznawania tajemnic życia ludzkiego.

Charakter kobiety urodzonej w tym dniu:

Kobieta urodzona dzisiaj bardzo dobrze sprawdza się jako gospodyni domowa do tego stopnia, że osoby postronne, często uważają ją jako znakomitą matkę i żonę, co sprawia jej ogromną radość. Z drugiej jednak strony prawda jest inna, gdyż w domu, gdy nikt jej nie widzi, potrafi domownikom nieźle dać w kość.

Jest silną indywidualistką. Swoimi poglądami i postępowaniem potrafi zgnębić otoczenie, co dość mocno odczuwają jej dzieci. Nie jest wyrozumiała ani pobłażliwa dla wad popełnianych w młodości. Jej duma i honor nie pozwalają też na przyznanie się do popełnionych błędów, ani na proszenie kogoś z otoczenia, czy bliskich o poradę, bądź pomoc. Kiedy jednak ona, nie zostanie powiadomiona nawet o najmniejszych wydarzeniach jakie zaszły w rodzinie, odczuwa to jako wielką przykrość i nie potrafi tego wybaczyć.

Ty też masz urodziny właśnie 12 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉