Urodzeni 13 listopada

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest bardzo ostrożna i taktowna w podejmowaniu decyzji. Dzięki swej niezwykłej osobowości, często uważana jest za osobę tajemniczą.

Wyróżnia się przede wszystkim pełnym godności sposobem zachowania się. Czasami jest grzeczna, wytworna i wspaniałomyślna. Jednak jeśli chodzi o obronę swego honoru, potrafi w jednej chwili stać się nieprzyjemna, opryskliwa, a nawet gwałtowna w swym zachowaniu. Charakteryzuje się łagodnym i wrażliwym usposobieniem, a jej umysł potrafi bardzo szczegółowo wszystko przeanalizować i zastanowić się, zanim podejmie właściwą decyzję.

Jest to niezwykle dokładny i wiarygodny człowiek, jeśli chodzi o to, co mówi i pisze. Jednak w bezpośrednim kontakcie, nie znosi żadnych sztuczek, czy też wymówek. Jeśli chodzi o jego interesy, to potrafi się sprężyć, aby wszystko zrobić i załatwić na czas.

Jest to osoba, która ceni sobie własną niezależność i nie uznaje cudzego autorytetu.

Nie lubi, gdy ktoś nad nim stoi i wydaje mu polecenia, zazwyczaj sam sobie jest panem, który ustala własne prawo. Jego budowa ciała jest dość mocna, a z wiekiem wykazuje nawet tendencje do otyłości. Niezwykle trudno jest osobom postronnym, zobaczyć na twarzy tych ludzi jakieś odczucia, bo ich twarz rzadko wyraża emocje. Nawet, gdy jest bardzo zły, to i tak nie okazuje tego na zewnątrz.

Jego  pragnieniem, jest nauczenie się odbioru zachowań ludzkich w taki sposób, aby dało się z nich czytać, jak w otwartej księdze. Często przesadnie interpretuje gesty i zachowania innych ludzi wywołując tym samym gwałtowną antypatię w stosunku do siebie. W jego zachowaniu można dostrzec musztrę wojskową. Dlatego nie bierze udziału w zabawach czy grach, bo nie chce być postrzegany jako nadmierny twardziel.

Ty też masz urodziny właśnie 13 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉