Urodzeni 14 listopada

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest bardzo ruchliwa i energiczna. Posiada także wszechstronny umysł i bogatą wyobraźnię.

Osoba urodzona 14 listopada wypełniona jest ideami i stanowi niewyczerpane źródło natchnienia. Jest niezwykle inteligentna, potrafi ogarnąć wszystko z szerszej perspektywy. Jest również chłonna nowości, posiada wiele ciekawych koncepcji i inicjatyw. Bez większego problemu potrafi przyciągnąć do siebie rzesze ludzi, gdyż jest osobą ceniącą sobie prawdę, gardzi natomiast kłamstwem. Posiada dobrą intuicję, dlatego rzadko kiedy się myli, jest przy tym obiektywna i sprawiedliwa. Zanim dojdzie do perfekcji, wiele jeszcze musi się nauczyć i zmienić w swoim życiu, ale kiedy wreszcie to osiągnie, potrafi zarażać ludzi swymi koncepcjami i charyzmą. Jeśli ktoś zasłuży sobie na naganę z jej strony, potrafi go skrytykować, ale robi to w taki sposób, aby kogoś nie obrazić, a powiedzieć mu prawdę.

Co grozi osobom urodzonym w tym dniu?

Często w pokonywaniu trudności życiowych musi sama zmierzyć się z przeciwnościami losu, a nie jest to dla niej łatwe. Zazwyczaj w swej samotnej walce robi to zbyt pośpiesznie, chaotycznie, przez co może popaść w jakiś zgubny nałóg. Poprzez swą nadmierną porywczość, może się zdarzyć, że w porę nie przewidzi pewnego niebezpieczeństwa i mogą jej grozić z tego tytułu komplikacje. Spowoduje to, że zaprzestanie swych planów i dążeń życiowych.

Jest osobą wybredną, jeśli chodzi o jedzenie, dlatego często w jej domu wybuchają kłótnie, właśnie z tego powodu. Lubi natomiast dość ostre przyprawy, potrafi ich nawet nadużywać, co w efekcie końcowym powoduje u niej niestrawności. W drastycznych przypadkach, jak się uprze, potrafi nie jeść i nie spać, co jest oznaką buntu przeciwko najbliższym.

Ty też masz urodziny właśnie 14 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉