Urodzeni 15 listopada

Osoba urodzona w tym dniu potrafi być wytrwała i uparta w dążeniu do swego celu. Nigdy nie chce słuchać rad innych ludzi.

Nie szczędzi wysiłków, aby osiągnąć swoje cele życiowe, a jej niezwykłe zdolności umysłowe pozwalają na zdobycie wysokiego i prestiżowego stanowiska.

Wady:

Największą jej wadą jest to, że jest osobą zaciętą i mściwą.

Wady te nie zrażają jej, wręcz przeciwnie, próbuje je przezwyciężyć i osiągnąć wyżyny rozwoju zawodowego i duchowego.

W swych dążeniach, ludzie ci powinni wystrzegać się rozdrabniania na drobne i podejmowania się nierealnych wyzwań. Także ich ufność we własną nieomylność i nie słuchanie rad innych, powoduje, że popełniają oni wiele błędów i nie są w stanie się od nich ustrzec.

W małżeństwie, to on jest głową rodziny i nie znosi sprzeciwu w tej kwestii. Małżeństwo to wówczas będzie zgodne, gdy druga połowa będzie miała łagodny charakter i będzie ustępowała pod każdym względem. Mężczyzna z tego dnia nie sprawdza się jako ojciec. Na dziecko patrzy z własnego punktu widzenia i nie potrafi zniżyć się do jego poziomu, ani wejść w jego położenie, aby zobaczyć, czego jego dziecko oczekuje. Nie znosi też nadmiernej poufałości, dlatego jego przyjaciele powinni wystrzegać się zbytniego zbliżenia do niego.

Kiedy w związku tych osób nie będzie można dojść do porozumienia, to związek z pewnością się rozpadnie.

Jak wychować takie dziecko?

Zarówno rodzice, jak i nauczyciele od małego powinni takie dziecko nauczyć samokontroli i panowania nad własnymi emocjami. Także należy w nim rozwinąć życzliwość dla innych i umiejętność dbania, i szanowania przyjaciół. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż osoby te posiadają bardzo silny charakter, który nie tak łatwo poddaje się wpływom innych ludzi. Jednak tylko w okresie dzieciństwa można zmienić ich charakter, później jest już to niemożliwe.

Ty też masz urodziny właśnie 15 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉