Urodzeni 18 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest zdecydowana, ale zamknięta w sobie. Gardzi ludźmi, którzy nie mają własnego zdania i są słabi.

Osoba urodzona 18 listopada jest dzielna, inteligentna, przebojowa, nie boi się żadnych niebezpieczeństw i zawsze gotowa do podjęcia ryzyka. Życie tych osób należy raczej do gwałtownych i burzliwych, często narażeni są oni na różne nieprzewidziane niespodzianki życiowe, często nie zawsze miłe.

W podejmowaniu decyzji są opanowane i stałe, nigdy nie ujawniają swoich zamiarów, potrafią być zdecydowane w swoim działaniu i wykonują je precyzyjnie. Bardzo rzadko się wahają, gdyż nie należą do ludzi słabych. Te cechy charakteru powodują, że przez jednych są osobami lubianymi, a inni ich nienawidzą. W interesach nie okazują skrupułów i dlatego współdziałanie z nimi jest dość trudnym zadaniem. Nie zawsze potrafią także dostosować się do warunków życia, co często odbija się ujemnie na ich finansach. Doskonale też zdają sobie sprawę z tego, co się wokół nich dzieje i wiedzą, że powinni w niektórych sprawach ustąpić.

Osoba z dnia dzisiejszego posiada uparty charakter, który nie pozwala jej na zmianę już raz podjętej decyzji.

Trudno jest osądzać takiego człowieka, gdyż jego wnętrze z jednej strony jest dobre i przyzwoite, a z drugiej potrafi być bardzo złe. U tych ludzi, można wyróżnić tutaj dwie skrajne osobowości, gdzie jedna jest typowo nastawiona do życia materialistycznie, a druga potrafi być ucieleśnieniem dobra i nieść pomoc potrzebującym. Jeżeli osobom tym uda się zapanować nad własnymi niedociągnięciami, to będą one w stanie zapanować nad innymi.

Niektóre z tych osób potrafią są zaczepne i rwą się do walki, nie przebierają wówczas w środkach. Poprzez swój nieujarzmiony charakter, mogą również być powodem swojej śmierci w sposób pośredni, bądź bezpośredni. Dlatego powinni oni uważać na to co mówią i co robią, oraz starać się nie wywierać nadmiernego nacisku na swoje najbliższe otoczenie.

Ty też masz urodziny właśnie 18 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉