Urodzeni 19 listopada

Osoba urodzona w tym dniu, wyznaje sztywne zasady i posiada wyrobione poglądy na pewne sprawy. Posiada też dar przekonywania innych.

Osoba urodzona 19 listopada potrafi niezwykle intensywnie przeżywać wszystko, co się wiąże z jej życiem osobistym i społecznym. Dąży do osiągnięcia władzy, miłości, oraz zaspokojenia swojej pasji, jeśli jej się to nie uda, to wówczas potrafi wyładowywać swoją złość na innych. Przeznaczeniem tych osób jest branie aktywnego udziału w życiu publicznym i to niemalże od jak najmłodszych lat.

Są to ludzie odważni, potrafiący logicznie myśleć i posiadający łatwość wyrażania swoich emocji i myśli w formie zadań. Z drugiej strony, jest to człowiek towarzyski, otwarty, niezakłamany, używający życia pełną piersią.

Jak wychować dziecko urodzone 19 listopada:

Z natury dzieci urodzone dzisiaj są dobrze zbudowane i odznaczają się ogromną siłą życiową. Nadmiar tej energii fizycznej, która ich wypełnia, powinna zostać nakierowana na aktywne ćwiczenia, lub inne formy ruchu. W przeciwnym razie odbije się to niekorzystnie na ich zdrowiu. Ponieważ od najmłodszych lat wykazują tendencję skłaniającą się ku egoizmowi, zaciętości i gniewu, to powinni być uczeni do dzielenia się zabawkami i przyjemnościami z innymi dziećmi. Jeśli rodzice nie dopilnują tego, to wówczas takie dziecko staje się agresywne, wojowniczo nastawione do całego niemalże świata i ciągle wszczyna spory i bójki z innymi dziećmi. Należy je nauczyć, żeby najpierw pomyślało, a później dopiero działało. Wówczas będzie w stanie osiągnąć wysoki poziom wykształcenia i kultury.

Preferowany zawód:

Człowiek ten bardzo dobrze sprawdzi się w wojsku, lub kierunkach medycznych, gdzie będzie mógł się wykazać.

Charakter kobiety:

Kobieta urodzona tego dnia jest władcza i pewna siebie. Mąż, który nie będzie jej chwalił, czy też jej dogadzał, może mieć trudne życie.

Ty też masz urodziny właśnie 19 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉