Urodzeni 20 listopada

Osoba urodzona w tym dniu posiada specjalną umiejętność wyciągania tajemnic od innych, aby z tego skorzystać.

Potrafi umiejętnie rządzić innymi i wykazuje się dużymi zdolnościami  organizacyjnymi. Każdy zawód, który wymaga od tych osób mocnych nerwów i panowania nad sobą, nadaje się idealnie dla nich. Bez większego problemu dają radę wyciągać, nawet najgłębsze sekrety od innych, ale sami swoich, strzegą bardzo dokładnie. W stosunku do swoich konkurentów są złośliwi i niesympatyczni. Nawet nie znajdują czasu dla znajomych i przyjaciół, a to dlatego, że wiele czasu zajmuje im dbanie o siebie i swoje interesy. Jeżeli jednak ktoś poprosi ich o pomoc, to niezmiernie chętnie jej udzielą. Z przyjemnością też wykazuje się przyjaźnią i sympatią dla innych, jeśli jest im to na rękę. Jeżeli ktoś ich zdenerwuje, potrafią być nieprzyjemni i nawet pozbawieni litości. Z natury posiadają dobry charakter, inteligencję i nie są rozrzutni.

Wady:

Największą ich wadą jest zawziętość i mściwość. Ciężko jest im pozbyć się tych negatywnych uczuć. Jeśli jednak im się to uda, to wówczas zapoczątkują swój rozwój, otoczenie zacznie ich postrzegać pozytywnie, a oni sami nareszcie wysuną się na pierwsze miejsca.

Zdrowie:

Do najczęstszych chorób, jakie mogą ich dopaść należą: problemy z gardłem, nosem i sercem. Mogą oni ich uniknąć, jeśli nie będą się skupiać na rzeczach, które mają na celu szkodzenie innym, a zajmą się czymś pozytywnym i pożytecznym.

Charakter kobiety z 20 listopada:

Kobieta urodzona dzisiaj nie zawsze potrafi zapanować nad swoimi emocjami, często krytykuje wszystko i wszystkich. Zrzędzi na otoczenie, a najdotkliwiej, dostaje się jej dzieciom. Jest przy tym obsesyjnie zazdrosna o męża i ciągle upatruje jego niewierności. Powinna ona popracować nad sobą, aby przezwyciężyć te wady, gdyż w przeciwnym razie dzieci zaczną ją okłamywać, a mąż oszukiwać.

Ludzie urodzeni 20 listopada wykazują zainteresowanie sztuką, pięknem i mają żyłkę do polityki. Ich organizm ma niezwykłą siłę regeneracji, dlatego szybko wracają do zdrowia po jakiejkolwiek przebytej chorobie.

Ty też masz urodziny właśnie 20 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉