Urodzeni 21 listopada

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym nie zawsze zgadza się z panującymi powszechnie poglądami, dlatego potrafi je skutecznie zwalczać.

Urodzony 21 listopada posiada niezwykłe zdolności konstrukcyjne i wykonawcze. Jest bardzo dobrym mówcą, potrafi swymi przemówieniami przyciągnąć tłumy ludzi. To inteligentna, poważna, niezwykle staranna i rzetelna osoba. Posiada zamiłowanie i predyspozycje w kierunku studiów naukowych.

Zdarza się jej być jednocześnie osobą bezwzględną, impulsywną i przebiegłą. Z drugiej jednak strony, potrafi być taktowna, krytyczna w działaniu, posiadająca logiczne myślenie i przede wszystkim, zawsze jest w ruchu. Zazwyczaj nie okazuje swojego wewnętrznego charakteru, dlatego dla otoczenia bywa zagadką. Potrafi też tak dopiec innej osobie, że często wchodzi tej drugiej w pięty.

Ludzie ci, nie potrafią dostosować się do panujących powszechnie zasad i poglądów. Nie rozumieją, dlaczego trzeba wszystko robić pod dyktando. Często potrafią przeciwstawić się panującym normom i działać według własnych zasad, co, wbrew pozorom, przynosi im powodzenie.

Zawsze gotowy do walki i to zarówno słowem, pismem lub czynem. Potrafi bronić tak samo swoich interesów jak i interesów społecznych. Nie uznaje żadnych połowicznych rozwiązań. Wyznaje zasadę, że albo coś się daje wykonać, albo nie, i nie ważne, jakie będą tego skutki.

Są to ludzie o dość osobliwym charakterze i często nie są rozumiani przez otoczenie.

Jak wychować takie dziecko?

Dziecko urodzone w tym dniu jest utalentowane, inteligentne. Potrafi niezwykle trafnie odróżniać dobro od zła oraz prawdę od fałszu. Już od najmłodszych lat rozwija się w przyspieszonym tempie i przejawia chęć panowania nad innymi dziećmi.

Rodzice takiego dziecka powinni zrobić wszystko, aby dać takiemu dziecku jak najwyższe wykształcenie. Tylko dzięki temu jego zdolności będą się mogły w pełni rozwinąć.

Ty też masz urodziny właśnie 21 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉