Urodzeni 22 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest sprytna i bardzo przebiegła. Jej zainteresowania skłaniają się w kierunku militariów.

Osoba urodzona 22 listopada jest zdecydowana, energiczna, o wszechstronnym umyśle. Nie ma też większego problemu z nauką i to zarówno z książek, jak i bezpośrednio z życia. Jej największym pragnieniem jest bycie na szczycie i nie szczędzi wysiłków, aby tam się znaleźć. Nie należy do osób strachliwych, podejmie każde wyzwanie, nawet najtrudniejsze, które będzie wymagało od niej ogromnego wysiłku, zarówno umysłowego, jak i fizycznego.

Nie znosi być naciskana z zewnątrz i jeśli coś musi wykonać pod czyjeś dyktando, to zrobi to, ale tylko wówczas, gdy stwierdzi, że się jej to opłaca. W przeciwnym razie nie podejmie się niczego, gdyż sama jest sobie panem i władcą. Pragnie być zauważoną i docenioną, dlatego kiedy omijają ją pochwały, wówczas staje się osobą nieprzyjemną i niezadowoloną. Nie potrafi tego ukryć, dlatego często pokazuje swoje niezadowolenie.

Wady osób urodzonych w tym dniu:

Tak potrafi zmanipulować ludzi, że jest w stanie wyciągnąć z innych ważne informacje lub sekrety, które wykorzystuje dla osiągnięcia sukcesu. Nie bardzo interesuje się nawet tym, że ktoś z tego powodu może mieć nieprzyjemności.

Zalety tych osób:

Atutem tych osób jest to, że potrafią opanowywać i kontrolować swoje emocje pod każdym względem. Dzięki temu mają oni możliwość uniknięcia wpadek i dojścia do upragnionego celu. Pomimo tego, swoim urokiem osobistym, potrafią przyciągać innych niczym magnez i osiągnąć w życiu powodzenie.

To bardzo zdolne i błyskotliwe osoby, ale są ciągle zajęte. Niezwykle trudno przychodzi im zachować bierność i rozwijać cierpliwość. Uwielbiają dobrą zabawę, ale jeśli zajdzie potrzeba potrafią zachować się odpowiedzialnie.

Ty też masz urodziny właśnie 22 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉