Urodzeni 23 listopada

Osoba urodzona w tym dniu odznacza się dużą intuicją. Niezmiernie trudno jest wywieść ją w pole.

Urodzona 23 listopada jest inteligentna, błyskotliwa, utalentowana, niezwykle wrażliwa i subtelna. Z łatwością potrafi przejrzeć niemalże na wylot, wszelką zmowę i podstęp, dlatego też sprawdzi się w zawodzie detektywa, czy policjanta. Jest to nietypowa indywidualistka, która wyznaczywszy sobie cel, mimo, że odległy, nigdy nie traci go z oczu, wierząc święcie, że w końcu go osiągnie.

Pomimo, że ideały takiego człowieka są szczytne i wysokie, to zawsze dąży do nich sumiennie i wytrwale. Nie tylko sam się rozwija bezustannie i prze naprzód, ale również chętnie pomaga innym w ich rozwoju. Aktywny, lubi uprawiać różnego rodzaju sporty, sprawiedliwy i często bywa osobą bardzo religijną.

Czego powinien się wystrzegać?

Nie powinien zabierać się do wszelkich działań, które będą dla niego zbędne, bezużyteczne, nie dające, zarówno obecnie ani w przyszłości, realnych rezultatów.

Wada:

Największą ich wadą jest to, że współdziałanie z innymi określa na zasadzie własnych kaprysów i chęci, a powinien raczej wziąć pod uwagę efekt i rozwagę. Dlatego rezultaty takiego współdziałania nie będą raczej pomyślne i lepiej na nie liczyć.

Jednakże jego niezależność, obiektywizm oraz szczerość, przyniosą mu wiele pozytywnych momentów w życiu, które będą dla niego ukojeniem w jego przejściach i trudnościach.

Osoby te przynajmniej dwa razy zawierają związki  małżeńskie. Także ich osobowość bywa podwójna, ale zawsze mogą liczyć na wsparcie ludzi wysoko postawionych.

Te osoby czeka długie i prawie bez chorób, życie. Lubią oni często zmieniać miejsca zamieszkania, co bywa również powiązane z wykonywanym zawodem.

Tylko w pierwszej połowie życia czekają na tych ludzi trudności i niepowodzenia. Już w drugiej połowie, ich życie ulegnie radykalnej zmianie i to na lepsze.

Ty też masz urodziny właśnie 23 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉