Urodzeni 24 listopada

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest przedsiębiorcza i zaradna. Powinna jednak unikać kłótni i konfliktów z innymi.

Urodzony 24 listopada jest człowiekiem skomplikowanym. Bardzo trudno go rozszyfrować, przeniknąć, a nawet ocenić według ustalonej wartości. Zazwyczaj można go zaliczyć do osób operatywnych i aktywnych, gdzie każde działanie sprawia mu przyjemność. Potrafi także demonstrować swoją niezależność i nie cierpi kłamstwa. Wysoko ceni sobie prawdomówność i możliwość swobodnego wypowiadania się. Chętny do niesienia pomocy i to nie tylko dla siebie, ale także dla innych, jeśli widzi z tego korzyści.

Z natury jest człowiekiem zaczepnym, agresywnym, konfliktowym, lubi współzawodnictwo, zarówno w zawodach jak i utarczkach słownych.

Są to jednak ludzie otwarci, prostolinijni, o skłonnościach filozoficznych i często zmieniają zdanie. Potrafią szybko odstąpić od ogólnie przyjętych reguł i zająć stanowisko, które jest radykalnie odmienne od ogółu.

Jakie grożą mu niebezpieczeństwa?

Wskutek nadmiernego awanturowania się i wywoływania częstych kłótni, może spowodować, że kogoś go obrazi lub dotkliwie pobije, albo sam zostanie zraniony.

Czego powinien się wystrzegać?

Powinien postarać się tak zachowywać, aby nie przysparzać sobie wrogów, bo może to się dla niego źle skończyć.

Jak wychować takie dziecko?

Od najmłodszego, rodzice powinni takiemu dziecko wierzyć i odnosić się do niego z ufnością. Dzieci te, dzięki swej niezwykłej intuicji, potrafią odczuwać wszystko bardzo silnie. Jeśli stracą do kogoś zaufanie, to już ta osoba nie ma u nich najmniejszych szans.

Dzieci te są bardzo ruchliwe i dlatego należy im tak zorganizować zabawę, aby tego ruchu miały pod dostatkiem. Najlepiej zapisać go na jakieś dodatkowe zajęcia, które pozwolą mu na wyładowanie nadmiernej energii. Dzieci te powinny być wychowywane w atmosferze spokoju i miłości, wtedy z pewnością okażą swoją wdzięczność i miłość.

Ty też masz urodziny właśnie 24 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉