Urodzeni 25 listopada

Osoba urodzona w tym dniu nie znosi wszelkiej niesprawiedliwości w życiu, zarówno swoim, jak i u innych.

Urodzony 25 listopada jest człowiekiem bardzo kontaktowym. Nie wyobraża sobie życia bez rozmowy z ludźmi, a nawet przyrodą, na której łonie uwielbia przebywać. Kontakty z innymi są mu niezbędne do wymiany własnych poglądów, oraz do rozszerzania swego horyzontu myślowego. W trakcie rozmów próbuje przekonać się, na ile wartościowe są jego poglądy, oraz czy można je przeforsować, czy też może lepiej niektóre z nich, odrzucić. Nigdy też nie neguje światopoglądu innych. Wysoko ceni sobie zdanie każdego. Jeśli nawet danej osobie uda się nakłonić go do przystania na poglądy, których dotychczas nie uznawał, to bez problemu je przyjmuje, i się z nimi zgadza.

Ogólnie są to osoby bardzo lubiane. Zawsze cenią sobie zdanie innych i nikogo nie wyśmiewają, nawet, jeśli to zdanie wydaje im się radykalnie odmienne.

Preferowany kierunek ich pracy:

Człowiek ten posiada dodatkowo zdolności w kierunku artystycznym i jest miłośnikiem sztuk pięknych. Bardzo dobrze spisuje się jako architekt lub inżynier.

Z natury są to osoby niezwykle sprawiedliwe. Wysoko cenią sobie prawdę, natomiast bardzo negatywnie i ostro reagują na wszelkie rodzaje nieuczciwości ludzkiej. Nie potrafią też patrzeć spokojnie na cierpienia innych ludzi. Ich naturalnym odruchem jest chęć ulżenia poszkodowanym, i to zarówno w sensie materialnym, jak i duchowym. Dość często ta ich pomoc i szlachetność nie zostają doceniane i część z osób poszkodowanych odpłaca im niewdzięcznością. Sprawia im to ogromną przykrość i cierpienie.

Patrząc im w oczy, każdy stwierdza, że są one pełne wyrazu i dobroci, a to dlatego, że są to ludzie dobroduszni i przyjacielscy. Jednak, kiedy zostają naruszone ich prawa moralne, czy też zasady, wówczas potrafią z niezwykłą charyzmą walczyć o swoje.

Ty też masz urodziny właśnie 25 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉