Urodzeni 30 listopada

Osoba urodzona w tym dniu zazwyczaj nic sobie nie robi z ogólnie panujących norm i zwyczajów światowych.

Urodzony 30 listopada jest człowiekiem bardzo ruchliwym. Przysłowiowe pięć minut – nie potrafi usiedzieć spokojnie w miejscu. W dodatku zawsze wierzy w siebie i przy każdej sposobności stara się wysuwać na pierwszy plan.

Posiada dwa oblicza, z których jedno jest niespokojne, ale odważne. Natomiast drugie – jest wrażliwe i czułe. Mimo tych rozgraniczeń obydwie te osobowości idealnie się wzajemnie uzupełniają. Zdarza mu się, że niektóre sytuacje wywołują u niego drażliwość i niepokój. Niezmiernie często, może się też wydawać, że nie jest to spowodowane żadną konkretną przyczyną. Jest to niestety, mylne stwierdzenie, gdyż takie zachowanie jest spowodowane dwojaką ich naturą, z których każda chce dominować.

Mimo to, ludzie ci zawsze zachowują dobry nastrój, ufność i serdeczność. Pragną dokonywać wielkich rzeczy, działać, zwyczajnie – ulegają potrzebie wewnętrznej aktywności.

Jest on też osobą wynalazczą i obrotną, bez problemu potrafi dawać sobie radę w życiu. Z pewnością, jest również człowiekiem rzetelnym i wytrwałym, może nawet trochę aroganckim, ale rzadko zawziętym. Nie należy również do ludzi mściwych czy pamiętliwych, nikogo świadomie nigdy nie krzywdzi, gdyż posiada wysoko rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Jeżeli jednak ktoś inny dotknie go do żywego, to wówczas może się zdarzyć, że stanie się szorstki i nieprzyjemny.

Posiada także skłonności do przyjemności życiowych. Jest osobą poszukującą przygód, która zawsze spodziewa się szczęśliwych przypadków i na nie liczy.

Czego powinien się wystrzegać?

Osoba urodzona w tym dniu powinna unikać nadmiernego ryzyka i podejmowania decyzji pod wpływem chwili. Jeśli nie będzie przestrzegała określonych zasad, to wówczas z pewnością będzie tego żałowała.

Ty też masz urodziny właśnie 30 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉