Urodzeni 02 grudnia

Osoba urodzona 02 grudnia jest ambitna, bystra i zaradna. Zawsze dąży do zajęcia dobrego stanowiska.

Dzięki swej indywidualności i realnemu poglądowi na świat, niezwykle łatwo potrafi się przystosować do panujących powszechnie warunków. Zazwyczaj rzadko zastanawia się nad tym, co robi, a mimo to, zawsze jej się wszystko udaje i osiąga powodzenie. Pomimo, iż czerpie pomysły od innych, to dzięki swym zdolnościom i urokowi osobistemu, często uchodzi za człowieka wybitnego. Potrafi błyszczeć pośród otoczenia, zdobywając tym samym uznanie i majątek.

Chętnie wierzy w przeznaczenie i poniekąd ma rację, gdyż ludzie urodzeni 02 grudnia,  to ci, którzy są urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą. Zawsze mają szczęście w życiu. Są ponadto bardzo inteligentni i potrafią optymistycznie patrzeć na świat. Właśnie dzięki temu, doskonale orientują się w sprawach życiowych, a także bez problemu wdrażają nowe pomysły i idee. Zdarza się im, że bywają strachliwe i niepewne, ale gdy tylko nadarzy się okazja, lub zostają przyparte do muru, odzywa się w nich odwaga i zuchwałość.

Posiadają zdolności organizatorskie i dążą do osiągnięcia wysokiego statusu społecznego i materialnego. Na zewnątrz odbierani są jako osoby godne zaufania i posiadające autorytet wśród ludzi.

Jakie są ich wady?

Łatwość z jaką obracają się w życiu, powoduje, że stają się osobami nadmiernie zarozumiałymi, dumnymi, a nawet bezwzględnymi w stosunku do tych, których potrzeb nie rozumieją.

Zainteresowania tych osób:

Zazwyczaj interesują się sportem, dlatego są dobrymi jeźdźcami, strzelcami lub tenisistami. Wszystkie zajęcia związane z ruchem, zwłaszcza na świeżym powietrzu, treningiem, lub opieką nad zwierzętami, przyciągają ich.

Czego nie lubi:

Nie lubi zbyt długo przebywać w pomieszczeniach zamkniętych, gdyż działa to na niego bardzo przygnębiająco. Kiedy sam ma możliwość pracować na świeżym powietrzu, bardzo współczuje tym, którzy pracują w zamknięciu. Pragnie wówczas pomóc im poprawić warunki pracy na lepsze.

Ty też masz urodziny właśnie 02 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉