Urodzeni 03 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu ma liczne grono przyjaciół. Największym jej pragnieniem jest móc kierować innymi ludźmi.

Bycie pod nadzorem osoby urodzonej 03 grudnia jest bardzo przyjemne, gdyż nie jest to osoba, która nęka swoich podwładnych. Nie lubi jednak, gdy podwładni stają się za bardzo samodzielni, wówczas czuje się niepotrzebna i pokrzywdzona. Zazwyczaj wówczas odsuwa się od ludzi i przeżywa to w samotności. Długo jednak się nie dąsa, gdyż nie potrafi zbytnio żyć bez towarzystwa, dlatego szuka okazji do nowych kontaktów. Swoje zamierzenia i cele potrafi przeprowadzić w sposób niezwykle przebiegły, łącząc dyplomację ze stałością w poglądach. Rządząc innymi ludźmi lub wywierając na nich wpływ, wykazuje przy tym dość znaczną rezerwę.

Wady:

Zdarza mu się niekiedy bycie zarozumiałym, robi przy tym z małych rzeczy wielki hałas. Staje się wówczas nerwowy, potrafi nawet zmienić przyjaciół.

Czego powinien się wystrzegać?

Niektóre jego projekty mogą narazić go na różne nieprzyjemności lub niebezpieczeństwa.

Do czego powinien dążyć?

Nie powinien zbyt pochopnie powiększać liczby swoich przyjaciół, gdyż niektóre osoby, którym proponuje przyjaźń, mogą źle odczytać jego intencje.

Ludzie ci są tak zapracowani, że często brakuje im czasu wolnego i spokoju, dlatego powinni nieco przystopować. Zanim zdecydują się na następny krok w życiu, najpierw powinni to przemyśleć, czy warto podjąć ryzyko, czy nie lepiej będzie sobie to odpuścić. Muszą też zdawać sobie sprawę, że ich wysiłki mogą zostać niedocenione przez społeczeństwo i nagrody nie będzie. Jedyną nagrodą jaką mogą sobie dać, to wewnętrzny spokój i szczęście, dzięki którym mogą liczyć na beztroskie życie.

Związki:

W miłości powinni przejąć większą inicjatywę, gdyż osoby zainteresowane nimi, boją się podejść, aby zaproponować im randkę. Często sami muszą rozglądać się wokół i szukać tej jednej osoby na całe życie.

Ty też masz urodziny właśnie 03 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉