Urodzeni 05 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu dąży do osiągnięcia czegoś wielkiego w życiu, toteż jej życie wypełniają przedsięwzięcia pełne ryzyka.

Bardzo ceni sobie wolność i niezależność. Nie lubi, gdy ktoś jej mówi, co ma robić. Posiada szerokie horyzonty myślowe, dlatego ludzi, którzy ją ograniczają, bądź nie pozwalają na rozwinięcie skrzydeł, nie lubi. Nie jest jej celem wynoszenie czegoś do góry, ale nie cierpi, gdy wartościowe rzeczy dostają się w niepowołane ręce i nie zostają należycie wykorzystane.

Są to ludzie, którzy wierzą w siebie i swoje możliwości. Uważają, że mogą tylko i wyłącznie polegać na sobie. Patrząc z boku, może się wydawać, że osoby te mają klapki na oczach i jak już sobie obiorą jakiś cel, to trudno ich od tego odwieść. Jednak trudno tak do końca powiedzieć, jaki to człowiek, gdyż ludzie ci są dość zmienni.

Posiada on godną pozazdroszczenia intuicję, dzięki której potrafi bardzo wiele przewidzieć. Dlatego, gdy wykonując jakieś zadanie zawierzy tylko sobie, to zawsze mu się wszystko uda. Jeśli jednak posłucha rad innych, najczęściej źle na tym wychodzi. Zawsze jest czymś zajęty, więc raczej się nie nudzi, potrafi także dochować tajemnicy i nigdy nie zdradza sekretów. Prowadzi aktywny tryb życia w którym narażony jest na liczne wzloty i upadki. Mimo wielu przygód i aktywnego trybu życia, żyje w większości z dala od ludzi.

Czego powinien się wystrzegać?

Powinien dążyć, aby warunki życiowe nie wpływały ujemnie na jego życie i nie zawężały mu obiektywnego spojrzenia na sprawy. Może także grozić mu pozbawienie wolności ze względu na niektóre przewinienia.

Wada:

Największą jego wadą jest to, że twierdzi, że prawdą jest tylko to, w co on sam wierzy.

Jak wychować takie dziecko?

Dziecko urodzona w dniu dzisiejszym jest niezmiernie energiczne i dociekliwe. Interesuje się wszystkim wokół i ciągle zadręcza dorosłych pytaniami. Dlatego, mimo, iż nie zawsze dorośli mają czas, to jednak powinni odpowiadać na te pytania i to w sposób oczywisty. Jeżeli takie dziecko zauważy, że zostało okłamane, to wówczas te osoby tracą u niego autorytet.

Ty też masz urodziny właśnie 05 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉