Urodzeni 07 grudnia

Osoba urodzona 07 grudnia należy do ludzi wesołych i dowcipnych. Ponadto jest bardzo dobrze wychowana.

Ma miły i przyjazny charakter, nie jest też oschła w stosunku do innych, chyba, że ktoś ją porządnie zdenerwuje. Jest osobą niezwykle wrażliwą, dlatego bardzo wiele wytrzymuje. Może się jednak tak zdarzyć, że nie wytrzyma napięcia nerwowego i pęknie. Jest zawsze uśmiechnięta i wesoła, nie potrafi też zbyt długo się gniewać, uważa, że szkoda czasu i życia na takie głupstwa. Jest niezwykle inteligentna, wytrwała w swych dążeniach i ambitna. Wprost z niesłychaną dla niej łatwością potrafi się dostosować do każdego człowieka i niezmiernie skrupulatnie realizuje swoje plany życiowe. W dodatku jest osobą przesympatyczną, serdeczną, żywiołową, przedsiębiorczą i wyrozumiałą. Zawsze umie także poświęcać się dla innych i spełniać dobre uczynki, co zostaje dostrzeżone przez otoczenie.

Co jej grozi?

Może się jej zdarzyć, że przez nadmierną swoją dobroć nie utrzyma dobrego stanowiska pracy.

Wady:

Należy do osób bardzo upartych, ale walecznych. Za wszelką cenę pragnie iść drogą, którą wcześniej sama obrała. Jest jej to obojętne czy ta droga będzie dobra, czy też zła. Potrafią być także nadgorliwa i nazbyt impulsywna w swej pomocy, zwłaszcza jeśli chodzi o ukochane dla niej osoby. Zazwyczaj nie czeka ona na dobrą okazję, ale pragnie działać już i teraz, i natychmiast zabiera się do działania. Chce jak najszybciej skończyć to, co zaczęła, pomimo zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Również jej czujność, a przy tym nadmierna wnikliwość i pracowitość, potrafi być bardzo męcząca dla otoczenia.

Ty też masz urodziny właśnie 07 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉