Urodzeni 09 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest uczciwa, szlachetna i wierna. Zawsze lojalna wobec osób z którymi jest w jakiś sposób związana.

Urodzeni 09 grudnia są z natury czuli, serdeczni i przyjaźnie nastawieni do innych ludzi. Potrafią bez problemu wyrażać swoje uczucia. Nie lubią być osaczeni, bardzo wysoko cenią sobie wolność we wszelkiej postaci. Dzięki swojej intuicji, potrafią dostosować się do zasad panujących w społeczeństwie. Jeśli ktoś będzie chciał ich ograniczać lub spowalniać, wówczas mogą stać się nieobliczalni. Potrafią się obrazić, a nawet zbuntować, wtedy niezwykle trudno jest ich uspokoić. Nigdy świadomie nie wyrządzają nikomu krzywdy. Ich dusza z natury jest romantyczna, lubiąca podróżować i używać życia.

W jakich zawodach najlepiej się realizują?

Najlepszym zawodem dla tych osób będzie nauczyciel, duszpasterz, coś z pogranicza prawa, fotografii, rysunku, zwyczajnie – wszystkie zawody artystyczne. Doskonale radzą sobie także w sporcie oraz w handlu. Często rozwijają się w osamotnieniu bez kontaktowania się ze światem zewnętrznym. Tworzą wtedy niezwykłe projekty lub przygotowują się do dalekich podróży.

Jeśli chodzi o ich karierę zawodową, to potrafią zrezygnować z intratnego stanowiska na rzecz niższego, jeżeli poprzednia praca nie będzie dawała im satysfakcji.

Wady:

Za wszelką cenę dąży do realizacji swoich projektów, a gdy mu się nie powiedzie, lub jego praca nie zostanie należycie doceniona, wówczas czuje się bardzo nieszczęśliwie. Inną jego wadą jest to, że, gdy się rozgniewa, to może mu się zdarzyć posunąć się nawet do rękoczynów. W tym swoim zacietrzewieniu, potrafi wyczuć słabe punkty wroga i dotkliwie to wykorzystać na swoją korzyść. Nie potrafi często zrozumieć, że nie wszyscy posiadają takie uzdolnienia, jak on. Ogólnie, niezwykle trudno jest innym ludziom sprostać jego wymaganiom.

Ty też masz urodziny właśnie 09 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉